קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪183.75
לחץ לקניה
שרביטן מצוי
מחיר רגיל-
245 ₪
קופון השעה -
25% הנחה - 183.75 ₪ בלבד
כמות:
הוסף לסל והמשך
צמח מרפא שרביטן מצוי

חליטה של כ 100 ג"ר
מספיקה לכחודש .כוס ליום.

הערה:

זהירות ,,,לא קוטפים לבד שרביטן!!
שרביטן -שרביטן מצוי - Sharvitan 

הוא סוג צמח יחיד במשפחת השרביטניים. בסוג שרביטן כ-60 מינים.

השרביטנים שיחים או מטפסים, שעליהם מנוונים וענפיהם הרותמיים מבצעים את תהליך ההטמעה. רוב המינים הם דו ביתיים - הפרחים הזכריים והנקביים צומחים על צמחים נפרדים. בפרחים הזכריים אבקן אחד בעל זיר עבה ומספר מאבקים. בפרחים הנקביים מספר ביציות שמכל אחת מהן יוצא צינור שעליו טיפת צוף. כמו בשאר הצמחים במערכת חשופי הזרע, הביצית אינה בתוך שחלה סגורה. לאחר ההפריה, מתפתחים הקשקשים העוטפים את הביצית לאצטרובל קשקשני, ובחלק מן המינים הוא עסיסי.
תפוצתם של השרביטנים היא באזורים החמים והממוזגים.
מינים בארץ
שרביטן גס (Ephedra pachyclada)
שרביטן הערבה (Ephedra ciliata)
שרביטן מכונף (Ephedra alata)
שרביטן מצוי (Ephedra campylopoda)
שרביטן ריסני (Ephedra aphylla)
שרביטן שביר (Ephedra fragilis)
,, לא קוטפים את השרביטן ללא זיהוי של איש מקצוע ברפואת צמחים- הרבליסט .

שמעון.ש

צמחי מרפא,שרביטן ,לפי בדיק מקיפה במחקרים בארץ ובעולם בצמח השרביטן נמצאו חומרים פעילים והבולט שבהם-בנזלדהייד

 

שרביטן מצוי - 

שרביטן מצוי - Sharvitan

 -בנזלדהייד-החומר הפעיל כנראה בשרביטן המצוי  .

יום ‏18 אפריל 2014‏ בשעה ‏10:39‏


שאל אותנו על ערכת צרי הגוף החלמה להזמנות:04-9952122 לקניה מאובטחת: Www.mrphbosem.com

שרביטן מצוי צמח מרפא-שרביטן מצוי - Sharvitan
ברפואת הצמחים המודרנית מיוחסת לשרביטן עוצמת פעילות חזקה, והוא מותווה בעיקר לטיפול במצבים אלרגיים ועוויתיים של מערכת הנשימה. השרביטן נחשב לצמח ממריץ ואינו מיועד לטיפול בטיפוסים אקטיביים המבטאים תסמינים של עודף חום. באופן רשמי הצמח אסור לשימוש בישראל.
ענפים הם החלק בשימוש ברפואה המסורתית וברפואה הסינית.
חלק מהחומפרים הפעילים בשרביטן הםתרכובות פנוליות:
- טאנינים.
אלקלואידים: D-N-Methylephedrine, L-Ephedrine, D-Ephedrine, Pseudoephedrine, L-Nor-Ephedrine ונוספים.
כידוע השרביטן המצוי נלקח לשימוש פנימי במינונים נמוכים והוא:מייזע, מכווץ כלי דם היקפיים, ממריץ לב, ממריץ  ממריץ מחמם, מפחית ליחה, מפחית תיאבון, מרחיב סמפונות, נוגד אלרגיה, נוגד אסטמה, נוגד עווית (מערכת נשימה), עוצר הפרשות.
שימושים עיקריים בצמח השרביטן כמובן בהשגחת מטפל מוסמך: אלרגיות, הרזיה (תמיכה), אסטמה, קדחת השחת.

כמוכן טיפלו בבעיות כגון דליפת שתן, הרטבת לילה, , מחלת השינה (נרקולפסיה), סינוסיטיס,קוצר נשימה, תיאבון יתר..יש לציין בהשגחת מטפל מוסמך ברפואת צמחים פיטותרפיה.

לאחרונה הופיע סרטונים על אדם מג'ינין שנרפא מסרטן הסרט מוצג כאן:


תמונה ממוזערת צפה
3:37

מבט - אגדה עממית או תגלית מרעישה פלסטיני שטוען שמצא תרופה לסרטן

16/10/2013 אגדה עממית או תגלית מרעישה?, פלסטיני מאזור ג'נין טוען כי נרפא ממחלת הסרטן בעקבות שתייה תה העשוי מצמחים שמצא בחצר ביתו, ...

לפי בדיקה מקיפה במחקרים בארץ ובעולם בצמח השרביטן נמצאו חומרים פעילים והבולט שבהם-בנזלדהייד
ריכזתי מעט כאן על בנזלדהייד הפעיל
אמיגדלין - גליקוסידים ציאנוגניים טבעיים המופקים מאגוזים, צמחים, והגלעינים של פירות מסוימים, בעיקר משמש. השימוש של אמיגדלין החל ברוסיה ב- 1845 ולאחר מכן בארה"ב במהלך שנות ה- 20 כטיפול בסרטן D-mandelonitrile-b-D-glucosido-6-b-D-glucosid
גלעין משמש, ויטמין B17, mandelonitrile-beta-glucuronide (חצי סינטטי), mandelonitrile beta-D-gentiobioside (מוצר טבעי), laevorotatory and mandelonitrile, prunasin
אמיגדלין הפך להיות פופולרי במכסיקו בשנות ה- 70. למרות שמטופלים משתמשים באמיגדלין, הנקרא בד"כ לאטריל, מחקרים הפגינו עד כה רק את חוסר ההשפעה החיובית שלו. האמיגדלין הופך בחילוף חומרים ע"י beta-glucosidase לציאניד, בנזלדהייד ו- prunasin. נטילה דרך הפה הביאה להרעלת ציאניד ומוות. לפי דיווח מן הזמן האחרון, נטילת 3 גרם של אמיגדלין דרך הפה תוך נטילה שוטפת של ויטמין c הביאה להרעלת ציאניד חמורה . אמיגדלין איננו תרופה מאושרת לשימוש בארה"ב, אך הוא זמין מחוץ לארה"ב ודרך האינטרנט. הערכה פרמצבטית של פורמולציה שלא דרך המעיים הראתה זיהום בפירוגנים וכן במיקרובים, ופורמולציות דרך הפה ושלא דרך המעיים לא כללו כמויות אמיגדלין על התווית . אין להשתמש בתוסף זה.
שימושים נטענים ידע בלבד,ואין בשום אופן לראות בכל הכתוב באתר כעצה רפואית או כעצה כלשהי .ואם כל זאת חכם עיניו בראשו ויבחר כל אחד את דרכו בחיים לאחר שמצא שזו דרך טובה ואמיתית.ההפניה כאן בפירוש לחולי סרטן בעיק סופניים שהרפואה הרימה ידיים.עלי לציין שאם לוקחים אחריות להשתמש בצמח השרביטן המצוי יש להיזהר בכל הקשור לבעיות לב,לחץ דם,אין ליטול את הצמח בשילוב עם תרופות מעכבות MAO.כמו כן מינון גבוההשל וויטמין c במינון גבוהה העלול להגביר את הבנזלדהייד.
טיפול בסרטן-מנגנון הפעולה אינו ידוע. הטענות בדבר הפעילות של אמיגדלין נשענות על התיאוריה, אשר הוכחה כעת כשגויה, שתאי סרטן מכילים כמות מוגברת של beta-glucosidase וכמות מופחתת של rhodanese בהשוואה לתאים נורמליים. בהתבסס על הנחה שגויה זאת, תאי סרטן היו אמורים להפוך אמיגדלין לציאניד, ואז למות, בעוד תאים נורמליים היו אמורים להפוך ציאניד לתיאוציאנט דרך rhodanese. נתוני ניסויים במבחנה תומכים ברעיון שציאניד, בנזלדהייד ו- prunasin הם רעילים לתאים. היתה גם השערה שסרטן מתפתח עקב מחסור בויטמין B17, אך אין מידע המאמת רעיון זה .

D-mandelonitrile-b-D-glucosido-6-b-D-glucosid
יש לנקוט זהירות בשילוב הצמח עם תרופות להורדת לחץ דם, ממריצי או מדכאי מערכת העצבים המרכזית, תרופות המעכבות ספיגה של סרוטנין (SSRI) ואגוניסטים אדרנרגיים. כמו כן , עדיף להימנע משילוב עם גליקוזידים קרדיאליים, halothane, guanethidine ואוקסיטוצין; הצמח אסור לשימוש במצבים של חרדות, יתר לחץ דם, גלאוקומה, מחלות לב, סכרת והגדלה של הערמונית; הצמח אינו מומלץ לשימוש בילדים 
הנקה: הצמח אסור לשימוש בהנקה.
מחקר חדש מהרשות הפלסטנית מתאר שגם שם התחילו להשתמש בשביטן חולת סרטן שד
Herbal remedies use by breast cancer patients in the West Bank of Palestine.
Ephedra alata was the most commonly used plant species in the treatment of breast cancer.
שימושים עממים לטיפול בסרטן ברשות הפלשתינית , שרביטן נמצא כנפוץ ביותר לטיפול ב סרטן ע"י חולי סרטן
Ethnopharmacological survey of herbal remedies used for treatment of various types of cancer and their methods of preparations in the West Bank-Palestine.