קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה

צריכת מולטי אומגה 3 מז.מרווה חשובה לבריאות, על כך מסכימות גם הרפואה הקונבנציונאלית וגם הרפואה המשלימה. צריכת אומגה 3 מטיבה עם המוח והלב, יכולה לעזור להילחם במחלות זיהומיות ולמנוע סרטן.

 

בריאות לעיתים מושפעת מטרנדים. נדיר מאד שגורם בריאותי גם מצדיק את המוניטין שיצא לו. מולטי אומגה 3 מצמחי מרפא כגון ז.מרווה.בהחלט ראויה לכל השבחים שלהם זכתה. מה שמרתק במיוחד בכל הקשור לחומצת אומגה 3 הוא שגם הרפואה הקונבנציונאלית וגםרפואה משלימה מסכימות על ההשפעה המטיבה שיש לה על הבריאות. אם אתם מכירים את תחום הרפואה המשלימה והטבעית, אתם ודאי יודעים שהסכמה כזו בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה המשלימה אינה עניין שבשגרה.

נראה שהעדויות בנוגע למרכיב אומגה 3 הנמצא ז.מרווה ובצמחי מרפא דלעת,פשתן,זית,נר הלילה,רגלת הגינה כל כך מרשימות שאפילו אנשי רפואה לעיתים קרובות ממליצים על שילוב אומגה 3 בדיאטה באמצעות מזון או צמחי מרפא. מומחי בריאות רבים וחוקרים שונים מאמינים שחומצת אומגה 3 מכילה חומצות שומניות שחיוניות להשלמת התזונה של ימינו. ליקויים בתזונה אחראים לבעיות כמו מחלות לב, סרטן ובעיות מוחיות. מחקרים מראים שמחלות ובעיות רבות משתפרות לאחר צריכה קבועה של אומגה 3.6.9
אומגה 3 והמוח
האיבר הראשי שלנו, המוח ששולט בכל גופינו, עשוי מכמויות גדולות של שומן. מרכיב עיקרי בשומן זה הוא אומגה 3. המוח מתוחזק על ידי שומנים וללא שומנים המוח לא יוכל לתפקד כראוי. ניתן להשוות את המוח למכונית שלא יכולה לפעול ללא דלק. במקרה של המוח המצב גרוע יותר, כי ללא שומנים חיוניים המוח מתחיל לפתח מחלות ובעיות.

ליקויים בצריכת אומגה 3 קושרו לבעיות כמו דיכאון, חרדה, תנודות במצב הרוח, הפרעה דו קוטבית, דיכאון שלאחר לידה, אלצהיימר והפרעות קשב וריכוז. חוקרים מבית הספר לבריאות הציבור של אוניברסיטת הרווארד שבארה"ב הראו שבעיות אלו יכולות להשתפר על ידי צריכת אומגה 3. מחקרים אחרים הראו שאנשים שלא סבלו מבעיות אלו יכלו לשפר את הזיכרון והמיקוד על ידי צריכת אומגה 3.

אומגה 3 והלב
איגוד הלב האמריקאי הצהיר כי אומגה 3 מועילה לבריאות הלב ובמיוחד לאנשים הסובלים מבעיות לב וכלי דם. מחלות לב נחשבו מזה זמן רב כגורם המוות הראשון בעולם המערבי. תוספי מזון המכילים אומגה 3 הוכחו כעוזרים לסובלים ממחלות לב וכמרכיב המגן על אלו שנוטים למחלות לב, בשל סיבות תורשתיות.


ז.מרווה וצמחי מרפא כגון דלעת,רימון ,פשתן,נר הלילה,רגלת הגינה, מכילים אומגה 3 ולכן חיוניים לבריאות

אומגה 3 משפיעה על דביקות טסיות הדם, מונעת מהן להצטופף וכך מונעת התקף לב. בנוסף אומגה 3 יכולה להפחית טריגליצרידים, תרכובות שומניות בגוף שביחד עם כולסטרול יכולות לעלות את הסיכויים למחלות לב. חוקרים גם הראו שצריכת אומגה 3 יכולה להפחית או למנוע אי סדירויות בקצב הלב. בנוסף מחלות לב מאופיינות בזיהומים וצריכת אומגה 3 מטפלת בזיהומים.

דלקת מפרקים וכאבים
האם ידעת שכאבים הקשורים לדלקת מפרקים נגרמים לעיתים קרובות בשל זיהום? זו יכולה להיות הסיבה לכך שמדענים גילו שדגים העשירים במרכיב מולטי אומגה 3 יכולים לעזור לשכך כאבים אלו שמהם סובלים החולים בדלקת מפרקים.

מחלת קרוהן והפרעות זיהומיות במעי
אותו הדבר נכון לגבי מחלת קרוהן המאופיינת בזיהום מכאיב של המעי. במחקר מסוים שנערך במשך שנה, 69% מחולי מחלת קרוהן שהשתמשו בשמן ז.מרווה-אומגה 3 חוו הקלה בסימפטומים לעומת 28% מהחולים שקיבלו תרופת דמה.

נשים בהריון או נשים מניקות
כדי שמוח התינוק יתפתח כראוי הוא זקוק לכמות גדולה של אומגה 3. אם את בהריון עליך לשקול תוספי אומגה 3 כדי לשמור על מוח התינוק. כמובן שיש לדבר על כך עם הרופא שלך קודם לכן. אם את מניקה עליך לצרוך אומגה 3 או לאכול מספיק מזונות המכילים אומגה 3. הגוף שלך זקוק לכמות אומגה 3 שאינו מסוגל לייצר ולכן את צריכה לקבל אומגה 3 באמצעות תזונה. התזונה שלך, המכילה אומגה 3, מועברת לתינוקך בזמן הנקה ולכן חשובה.

למאמרים נוספים בנושא אומגה 3:
לא שומעים טוב? קחו מולטי אומגה 3
בארה"ב שוקלים לתת לחיילים אומגה 3
אומגה 3 מאריכה חיי חולי לב
אומגה 3: מילדות ועד גיל הזהב
אומגה 3 ואומגה 6: הבדלים ומקורות

פסוריאזיס, אקנה ובעיות עור נוספות
כל אחד שסובל מפסוריאזיס או מאקנה יודע כמה מכאיבות ומבישות יכולות להיות הבעיות האלה. אחת הבעיות העיקריות הקשורה להן היא זיהום. למרות שצריכת מולטי אומגה 3 ,6,9,לא תרפא אותך מבעיות אלו, התכונות האנטי זיהומיות שבה יעזרו לשפר את המצב.
סרטן
סרטן ממלא כיום את מקום מחלות הלב כסיבה המובילה למוות בארה"ב. ישנם סוגים רבים של סרטן. מחקר שנערך לאחרונה הראה כי אומגה 3 -מזרעי מרווה.יכולה למנוע התרחשות סרטן או התפשטות שלו. למרות שיש צורך במחקרים נוספים, מחקרים שנערכו עד כה מראים כי יש קשר בין אומגה 3 לבין מניעת סרטן השד, סרטן בשלפוחית השתן, סרטן האשכים וסרטן השחלה
לרכישת המוצר לחץ כאן: