קניוה מאובטחת
סוראמין מחטי אורן
מחיר רגיל-
285 ₪
קופון השעה -
15% הנחה - 242.25 ₪ בלבד
כמות:
הוסף לסל והמשך
סוראמין - מחטי אורן 
ועצי מחט אשוחית נורווגית

תמיסת מחטי אורן המשולבת שרף אורנים

Pine Needles Tincture
Pinus Sylvestris
תמיסת מחטי אורן מועילה למערכת החיסון ומזרזת ריפוי מכיוון שהיא מכילה פי 4 ויטמין C יותר מאשר מיץ תפוזים. מחטי אורן הם המקור הטבעי הטוב ביותר לסורמין ומשמשים למניעת קרישי דם, הגנה על ה- DNA ו- RNA, שיפור זרימת הדם וויסות לחץ הדם.

חיזוק מערכת החיסון
העובדה המרשימה ביותר לגבי תה מחט אורן היא שהוא מכיל פי 4 ויטמין C יותר מאשר מיץ תפוזים, אשר נהוג לשבח על תכונותיו המחזקות את המערכת החיסונית. מינון גבוה זה של ויטמין C יכול לעורר את הייצור של תאי דם לבנים , לקדם חמצון פעילות בכל הגוף, להוריד את הסיכון של מחלות כרוניות , ומהירות ההחלמה ואת קולגן הייצור.

מקור סורמין טבעי 

מחטי אורן הם המקור הטבעי הטוב ביותר לסורמין.

סורמין אנטי ויראלי רב עוצמה מסומן גם כמסייע לגוף לעבור הליכים פוסט-רפואיים, הן ניתוחים מורכבים יותר, אך גם פשוטים.

ההערכה היא כי יתרונות המחטים של אורן סורמין מועילים במיוחד לקרישי דם, להגנה על ה- DNA ועל ה- RNA שלך , בעוד שנוגדי חמצון המצויים גם במחטי אורן מסייעים בהגנה על הלב, המוח, הכבד ואיברים אחרים.

תנאי נשימה
תה מחט אורן שימש לעתים קרובות על ידי תרבויות ילידים הידידות שלה מכייח ו נגד גודש איכויות. זה יכול להכריח ריר ו ליחה להיות מגורש, אשר למעשה מבטלת את החיידקים ופתוגנים אחרים המתגוררים שם. אופי הגירוי עוזר לנקות את הסינוסים ולהקל על לחץ וכאבי ראש בסינוסים .

דִכָּאוֹן
מחטי אורן, בין אם ניקח אותן כתה ובין אם כתמיסה, יכולות לעזור לנו להילחם בדיכאון ולצבור בהירות נפשית מוגברת, כמו גם להירגע ולישון טוב יותר.

בריאות החזון
ויטמין A נמצא בריכוז בולט בתה מחט אורן. ויטמין נוגד חמצון זה עוזר במיוחד לבריאות הראייה , ויכול לסייע במניעת מתח חמצוני ברקמות העין ובסביבתה, להאט את הופעת הקטרקט ולמנוע ניוון מקולרי .

לחץ דם
סטרס חמצוני אצל אנשים שמנים יכולים להיות שילוב קטלני, והוא יכול להוביל לשיעור גבוה של טרשת עורקים , התקפי לב ו שבץ . נוגדי חמצון שמן אורן, כגון קרוטנואידים , סטרולים ו polyphenolic תרכובות, יכול לעזור להפחית דלקת ו לחץ דם במערכת הלב וכלי הדם, הגנה על הגוף מפני מצבים בריאותיים הקטלניים אלה.

ריפוי מהירות
כאמור, ויטמין C מצוי בכמויות גבוהות בתה זה, והוא מהווה מרכיב מרכזי בייצור הקולגן . ללא קולגן לא יכולנו ליצור מחדש רקמות, סיבי שריר, עצם, גידים, רקמות איברים או עור, כך שאם סבלת ממחלה או פציעה , יש צורך בהגברת ענק של ויטמין C בגוף.

מניעת מחלות כרוניות
מחקר נעשה על השפעת מחטי אורן על מחלות כרוניות, כגון סרטן , מחלות לב ואפילו מחלות אוטואימוניות . ריכוז נוגדי החמצון הגבוה והמגוון בתה סותר את השפעות הרדיקלים החופשיים ומגן על הגוף מפני מצבים אלה.

מחזור
חלק מהמרכיבים הנדיפים בתה מחט אורן נחוצים לייצור כדוריות דם אדומות, כולל ויטמין A. זה יכול לעזור להגביר את ייצור תאי הדם האדומים שלך, ובכך לשפר את זרימת הדם ולהעביר חומרים מזינים חיוניים לגפיים בגוף.

פונקציה קוגניטיבית
מחקרים מוקדמים על ההשפעה של תה חזק זה על מחלת אלצהיימר ואחרות ניווניות ומחלות הוכיחו מבטיחים תוצאות מוקדמות. נוגדי החמצון בתה זה יכולים להפחית את הרובד במוח הפוגע בחיבורים עצביים ופוגע בזיכרון.
סוראמין, Suramin,פיקנוגנול,מחטי אורן,מחטי אורנים,מיצוי אורן
להזמנות:049952122
ליעוץ:0505211607