קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
אצות ים ירוקות
מחיר רגיל-
280 ₪
מחיר מיוחד-
210 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך

אצות ים – מאריכות חיים

100ג"ר

קומלקפס אצות ים – מאריכות חיים.
ספירולינה,אולבה,גרצילריה,
אצות הן צמחים קדומים מאוד שהתקיימו על פני כדור הארץ כבר לפני 600 מיליון שנה. האצות חד-תאיות, זעירות בעלות צבעים שונים, הן מכילות שפע של מינרלים ויטמינים החיוניים לחיים על פני כדור הארץ, מרכיבי האצה הוכיחו את עצמם כמאריכי חיים במשך ביליוני שנים. בעזרת פיגמנטים (צבענים) כמו כלורופיל, מתאפשר לאצה שימוש באנרגיה של אור השמש והיא מייצרת אנרגיה תוך הפקת סוכר בעצמה. אצות חד-תאיות מקיימות חיי שיתוף עם בעלי חיים רבים, כגון: אלמוגים, מדוזות, צדפות ועוד ואוגרות בתוכן את כל הטוב מהם על מנת לשרוד זהו למעשה "סוד האצות" – עצמאות קיומית ויכולת הישרדות גבוהה בכל תנאי אקלים ולחות.
עם השנים (במיוחד לאחר הפסקת המחזור) חלה ירידה ברמת האסטרוגן וכתוצאה מכך קצב התחדשות התאים וקצב יצירת הקולגן והאלסטין יורד. העור הופך דק ושביר לכן הוא מתקשה לשמור על הלחות שלו ומתייבש. העור מתקמט והופך מחוספס עטיפה זו עשירה מאוד בלחות ומסייעת לעור לשמור בעצמו על האיכויות שהוא זקוק להן, העטיפה מסייעת באופן אקטיבי לשמירת מרקם העור ולהחזרתו למצב בו הוא מסוגל לייצר תאי עור חדשים וצעירים בעלי ממברנת תא חזקה יותר, העטיפה מלחחת את העור ומזינה את בלוטת החלב ומסייעת באופן אקטיבי לעמידות העור בפני נזקי הסביבה.
אצות-ים הן מקור זמין לחלבון פעיל. הפורמולות המשולבות במוצרי מרפא הבושם מכילות אצות מועשרות חלבונים ויטמינים ומינרלים ובכך מוסיפים אנרגיה לעור כך שייכנס לתלם חידוש תאים עצמאי ובזמן קצר. אין להשוות בין תכשיר קוסמטי שטענת המוצר שלו היא "אנטי אייג'ינג" ושאינו מכיל אצות לבין קרם או תכשיר המכיל אצות. שימוש בקרם פעיל ועשיר מעלה את אחוזי חלבון ה- FILABRINI - חלבון שנוצר בעור כחלק מתהליך הלחות הטבעית של העור עצמו ובכך משפר באופן משמעותי את רמת האנרגיה בתאים ומעודד את תהליך התחדשות טבעי אשר התוצאה שלו הפחתה ניכרת בכמות הקמטים ובעומקם