קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
תות לבן אבקת עלים
מחיר רגיל-
45 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
העץ הנפלא הזה #תות במיוחד #תות_לבן מלא ברפואות וסגולות 
אחרי שתקראו את הפוסט הזה אל תאססו לעצור לידו ולאסוף ממנו כמעט הכל ובמיוחד את #עלי_תות_לבן ובטח גם את הפירות העסיסיים!
קראו ושתפו! 
עץ התות כל כולו צמח מרפא ברפואה המשלימה ובפרט בפיטותרפיה ריפוי בצמחים
#עלי_תות_לבן לטיפול בפיגמנטציה והבהרה לעלי התות יש יכולת להבהיר את העור ע"י חליטה של הצמח ושימוש כמי פנים או כתוספת לקרם או מסכה. עלי התות נקטפים בצורה אורגנית טבעית ללא הדברה רעילה ולכן עלולים לעיתים להכיל שאריות חרקים קטנים (למרות ניקוי ובקרה שנעשת באופן שוטף)

עץ התות כל כולו צמח מרפא ברפואה הסינית.
כל חלקיו הם צמחי מרפא מדהימים.
‏Sang bai pi – קליפת ענפי העץ נאספים בחורף ומיובש בשמש ובשימוש כצמח יבש או מבושל עם דבש,מטפל באיברים ריאות וטחול,קר ומתוק,מנקה חום ומכוון את הצ'י אל הריאות, מצוין לשיעול,צפצופים בריאות,למחלות חום בריאה כמו דלקת ריאות, ברונכיט,אסטמה,מעודד השתנה,מסלק בצקות. הצמחי מטפל בבעיות עור שונות מכיוון שהוא קליפה ולכן טוב לפסוריאזיס,אסטמה של העור,אורטיקריה, נמצא בפורמולות: WU PI YIN,QING FEI TANG.
‏sang ye – עלי עץ התות,מתוקים,מרים וקרים,מטפלים בכבד ובריאות,מנקים חום בריאות,ואש בכבד. מצויין להפסקת דימומים במיוחד למצבי יריקת דם מהריאות. בישול העלים עוזר לעכב חיידקים כמו סטרפטוקוקוס. כמו כן, הוא מטפל גם בסוכרת.
‏Sang zhi – ענ; של עץ התות , הם נאספים בסוף האביב,או בתחילת הקיץ,ומיובשים בשמש. טעמם מר והם נטרלי בטמפ. הם מטפלים בכבד. הם מסלקים רוח ולחות, מטפל בספזם של שרירים ובדלקות פרקים,ומסלק בצקות מהמפרקים.
‏Sang shen – פרי עץ התות , מחזק דם,מקרר דם ,מטפל בלב,כליות וכבד,הוא קר ומתוק,מטפל באנמיה,הפרי נקטף בקיץ.מצוין למצבי עצירות על רקע חסר דם,מטפל בסוכרת כי הוא מלחלח יין.
‏sang ji sheng – ענף של פרזיט שצומח על עץ התות,מר ונטרלי,מטפל בכליות ובכבד,מסלק רוח וקור,מטפל בצ'י של הכליות והכבד,מחזק עצמות,מזין דם,מטפל בדלקות פרקים,ללחץ דם גבוה,למחלות לב,משתן נוזלים ולחות,מעולה לרוח ולחות במפרקים,אנטי ויראלי.
הצורה הטובה ביותר לשימוש בחלקי העץ זה בצורתם הטבעית,לייבש אותם בשמש ולבשל אותם במים רותחים במשך 20 דקות ולשתות כוס ביום.
12 גרם של עלים מיובשים,לשים בסיר עם ליטר של מים ולחכות לרתיחה. ואז לבשל על אש קטנה 20 דקות.את המרתח למזוג לכלי לחכות שיתקרר ואז לשמור במקרר.ולשתות כל יום כוס אחת.לא להשאיר יותר מ 3 ימים במקרר.
העלים של עץ התות טובים לטיפול בשיעול או בחיזוק מערכת החיסון כשיש שפעת,כאבי גרון,שיעול,חום.
את הפירות של עץ התות אפשר לאכול בצורה פשוטה.לקטוף ולאכול.יש רק להיזהר שכן כמות גדולה יכולה לגרום לכאבי בטן ושלשולים.לכן מומלץ לאכול חופן בכל יום.
את הפירות אפשר להוסיף לתבשילים.לבשל אותם ביחד עם האוכל .
דרך נוספת לשימוש נקרא טינקטורה – מיצוי של הצמחים באלכוהול.
לוקחים 25 גרם של צמח – עלים,פירות , ענפים, תלוי במה רוצים לטפל לפי האיכויות והתפקידים של הצמחים שהוזכרו לעיל. ומשרים באלכוהול 30% ב- כ-100 מ"ל נוזל בתוך בקבוק זכוכית.
לערבב כל יום את הצמחים ולנער אותם .להרחיק את הבקבוק מהשמש. להניח אותו במקום מוצל ויבש , להשאיר לפחות שלושה שבועות לפני שמשתמשים , ואז אפשר למזוג כמות של 5 מ"ל,לתוך מים או מיץ ולשתות. התכונות של הצמח נשמרות כיוון שאלכוהול הוא חומר משמר.
אפשר לשמור את בקבוק הזכוכית במקום חשוך וקר. לא חייבים במקרר. גם בחוץ זה בסדר.
וזו ממש תרופה .כשמרגישים את השפעת מתקרבת אפשר לשתות ולהיות בריאים.
** וכמו שאני כותב בד״כ הכינונו מראש  לנוחיותכם וכן גם לבריאות ☘️בהמון אהבה