קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
שמפו צמחי מרפא הדס
מחיר רגיל-
145 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
שמפו צמחי מרפא הדס

הרוזמרין-מחטא חזק, קוטל נגיפים, דוחה כינים יעיל, מאלחש, מעורר ויעיל לעייפות, מיגרנה, סינוסיטיס, אסטמה, ברונכיט ושפעת. מחמם שרירים, מעולה לעיסוי ספורטאים לפני ואחרי פעילות, אסור לשימוש לחולי אפילפסיה. אסור לשימוש לבעלי לחץ דם גבוה. השמן מופק מצמח המרפא רוזמרין הגדל בא''י והינו כשר למאכל . מתאים במיוחד לטיפול בנשירת שיער, מחלות לב, נפיחויות, כאבי אוזניים, גרון, עיניים ושינים, כאבי ראש, עצבים והרחקת כיניים.
ומה אומר המחקר המדעי?
בשמן הצמחי קיים שמן נדיף של הרוזמרין מכיל eucalyptol שנחשב כבעל השפעות אנטיבקטריאליות. הרוזמרין מכיל חומצה רוזמרינית שלה פעילות נוגדת חמצון גבוהה ביותר. רכיב נוסף ברוזמרין, carnosol, מעכב התהוות סרטן בחיות מעבדה. בנוגע לשיפור התפקוד הקוגניטיבי, ישנן עדויות לכך שנזק חמצוני משחק תפקיד באלצהיימר למשל. אם אכן זה כך, הרוזמרין יכול לסייע במיגור הרדיקלים החופשיים הודות לתכולת האנטיאוקסידנטים שבו. מחקרים מצביעים על כך שהרוזמרין מעודד פעילות של אצטילכולין במוח. כמו כן, ממחקרים נוספים עולה כי הרוזמרין עשוי לתרום לטיפול באסטמה. שילוב צמח מרפא הרוזמרין השמפו/סבון מעלה את ערכו וחיוניותו לבעיות עור כללי ולבעיות שיער בכלל.

להכניס למוביל את נשמת הצמחים ולזכור שצמחי המרפא הם המרפאים ולא -הסבון/השמפו המוביל!

ההדס -אי אפשר ללא הנשמה-אבותינו היטיבי לתאר כל חלק בהדס בצורה מדויקת מבחינה בוטנית 0סוכה ל"ב, ע"ב). בהדס משתמשים כצמח בושם חשוב, עד כדי-כך שהאשכנזים קוראים לקופסת הבשמים בשם "הדס". אבותינו השתמשו בו גם לצרכים רפואיים: "תינוק בן חודש ועד בן שנה אמו מרחצתו וסכתו בשמן ומושחת את כל גופו בהדס יבש" (תשובות הגאונים, אס,, עמ' 162).
רפואה עממית: גם היום תופס ההדס מקום נכבד בין צמחי המרפא של ארץ-ישראל. מפאת קוצר המקום, נביא כאן רק את שימושיו הרפואיים החשובים: טיפול בגירויי עור אצל תינוקות, בנשירת שערות, בדלקות מעיים, לריפוי חבורות, ולהקלת עצירות וקצרת (אסטמה).
סכרת,לחץ דם,בעיות נפש ,הזעת יתר בכל חלקי הגוף!!שילוב צמח מרפא ההדס לשמפו/סבון ההדס מטפל כמעט בכל בעית עור מקטן ועד גדול ומנסיוננו הרב שמפו זה מטפל האסטמה של העור,פסוריאזיס,סבוראה ועוד בעיות עור ..כמו כן שמפו/סבון ההדס מיטב לכל סוגי השיער ובכלל בבעיות נשירת שיער.

הכנסת צמחי מרפא ממש אינה דומה לתמצית!

הסירפד-ברפואה העממית צמח מרפא סרפד משמש- לריפוי עצירות בדרכי השתן, כאבי גב ופרקים, שטפי דם מהאף, פצעים ומורסות (פרונקלים), הרעלות קיבה, נשירת שערות, מחלות דם, אנמיה, קצרת (אסטמה), שלשול, דימום בפה, שטפי-דם ברחם ומחלות נשים אחרות.שמפו /סבון "הדס "המשולב צמח מרפא סרפד ממש מעולה לבעיות עור כללי,לטיפוח העור ובמיוחד לטיפול בשיער דליל חלש ונושר.צמח הסרפד עשיר במינרלים ובמיוחד בברזך B12'B6 מה שמיחס לצמח סגולות לטיפול בעור ושיער,הודות לשיטת ה"פיטוהומיופתיה" המבוססת ע''ב השריה צמח הסרפד שומר על תכונותיו ,מחליב ומעשיר את השמפו/ סבון ,משווה לו צבע ירוק יפיפה ואף שומר על מירקם עדין ורך.

להתענג ולהתבשם על זרי הדפנה

הער אציל -הדפנה-מקורות ופולקלור: שמו העממי הוא דפנה, והוא נשען על ספרות המיתולוגיה היוונית והרומית. אבותינו השתמשו בעלי הער כתרופה להרחקת תולעי קיבה (גיטין ס"ט, ע"ב). התלמוד הבבלי זיהה את האורן עם הער האציל: "ארונים-ערי" (ראש השנה כ"ג, ע"א).
רפואה עממית: הוא מקובל מאוד ברפואה העממית של ערביי הגליל ושל הדרוזים בגולן – כתרופה להרגעת כאבי שיגרון, לשלשול והקאות אצל תינוקות, לעששת בשיניים, לדלקות אוזניים, לאברים משותקים בגוף, להרעלות קיבה ולהצטננות. כמו-כן הוא טוב לחיזוק השיער, לריכוך העור ולהרחקת ריחות-גוף רעים (כמו זיעה). אין ספק ששילוב הער אציל -הדפנה לתוך פורמולת השמפו/ סבון שלנו היה חכם ובמקום!

מה הסוד להצלחה ?שמפו/ סבון הדס

מה הסוד להצלחה ?

עם צמחי מרפא ממש זה פשוט עובד טבעי!!!

התחייבות למשטר יומי – פעם ביום – יעילה לטיפול בכל אזורי השיער,הפנים,והגוף לא רק באזורים הנגועים, מה שעוזר לצמצם את ההופעה מחדש והעוצמה של התפרצויות נזקים של שיער ועור. חשוב לזכור שכל צעד נבנה על זה שלפניו, תוך סיפוק הטיפול הטוב ביותר לעור ולשיער. עם שימוש מתמיד ועקבי, יראה שינוי אמיתי:במבנה השיער ובצמחיה המחודשת כמו כן העור נעשה בהיר יותר, חלק יותר ובריא יותר, ללא גירוי, מתיחה או יובש. יתרון חשוב נוסף של הסדרה החדשה הוא שכמו כל מוצרי"מרפא הבושם"הם נבחנו לאלרגיה במספר גדול של מטופלים והם 100% נטולי בושם ונטולי שומןללא שמנים אתרים וללא התערבות ומגע מיותרים שכן שיטת ההשריה הוכיחה את יעילות הצמחי המרפא ממש ולא אחרת.

כל השלבים ברצף -משתלם ליצור וליצר עם צמחי מרפא ממש!

משחר ההיסטוריה האנושית,ידוע שצמחי המרפא סייעו בשירות האדם והרפואה.