קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
שמן קוקוס
מחיר רגיל-
49 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
שמן קוקוס
360גר'
סגולותיו של שמן הקוקוס
לפני שנעסוק ביתרונות של שמן הקוקוס, חשוב לציין את הדבר הבא: ארגוני בריאות רבים מייעצים שלא לצרוך כמויות גבוהות מדי של שמן קוקוס בשל האחוז הגבוה של שומן רווי הנמצא בו. בין הארגונים האלה ניתן למצוא את ה-FDA, ארגון הבריאות העולמי, ארגון הבריאות הבריטי וארגון הדיאטטיקנים של קנדה.
כך שאם לאחר שתקראו על מעלותיו של שמן הקוקוס, תשאלו את עצמכם כמה שמן קוקוס לצרוך ביום, התשובה היא – במידה ובאיפוק. למעשה, כמו כל מזון אחר, צריכה מוגזמת של שמן הקוקוס עשויה להיות מזיקה לגוף שלכם, ועל הכמויות המדוייקות נפרט בהמשך המאמר.
לאחר שהבהרנו זאת, זה הזמן לציין כי שמן קוקוס הוא אחד המזונות הבודדים אשר יכול באמת להיות מסווג כ"מזון על". השילוב הייחודי של חומצות שומן אשר שמן הקוקוס מציע לנו, הוא בעל השפעות בריאותיות חיוביות ביותר על גוף האדם. בין היתר, מדובר בהורדה במשקל, בשיפור תפקוד המוח ובמגוון רחב מאוד של השפעות מדהימות.
#חמאת_קוקוס-#שמן_הקוקוס האורגני בכבישה קרה One Tribe הוא לא רק שמן אלא "מזון-על” טהור וטעים שגם תורם לבריאות ומכונה "השמן החכם”. 
הוא יכול להחליף את מרבית השמנים המוכרים במטבח, כמו גם חמאה ומרגרינה ויעניק לאוכל טעם נפלא. בנוסף, הוא גם תחת תקן סחר הוגן.
שמן קוקוס בכבישה 
שמן קוקוס הוא מוצק בטמפ' של מתחת ל24 מעלות, ולכן קרוי לפעמים גם חמאת קוקוס. צבעו במצב נוזלי צריך להיות שקוף לחלוטין וטעמו הוא טעם של קוקוס. כמות גדולה משמן הקוקוס הן חומצת שומן בינוניות שרשרת (אשר אחראיות למרבית הפעילות הרפואית שלו), אולם מבחינה כימית הן מוגדרות כשומן רווי. שומנים רווים שמקורם בבשר נחשבו במשך שנים לשמנים הפחות בריאים הקיימים, וגם שמן הקוקוס נחשב (בטעות!!) כשמן מאוד לא בריא... אם סיפורו של שמן הקוקוס לא מלמד אותנו להתייחס לאנשים בלי תויות ודעות קדומות, אני לא יודע מה כן.
שמן קוקוס מקבל בשנים האחרונות יחסי ציבור מצויינים שמפצים על היחס המפלה שהוא קיבל בעבר. בין התכונות שעזרו לו להיעשות כה אהוב הוא פעילותו לקידום הרזיה, דרך עידוד הפקת אנרגיה משומן בגוף "שורף שומנים" בלא להשפיע על קצב חילוף החומרים הכללי. תכונה נוספת שמקבלת תשומת לב רבה היא טיפול באלצהיימר . המינון נמומלץ לטיפול באלצהיימר הוא 3 כפות ביום.
לשמן הקוקוס היה במערב "מוניטין בריאותי מפוקפק” עקב היותו שומן רווי, אלא שבשנים האחרונות הוא זוכה לעדנה לאחר שהובהר שהאמת הפוכה- מבנה השומן הרווי הייחודי שלו לא רק שאינו פוגע בבריאות אלא שהוא תורם רבות לגוף ולתפקודו ושיש בו סגולות רבות כשבשנים האחרונות צריכתו במערב נמצאת בעלייה מטורפת. 
תובנות אלה, המגובות במחקרים, בצרוף טעמו המשובח ותכונותיו "הבישוליות” הפכו אותו לכוכב של כבוד במטבחיהם של כהני הבישול הבריא ולמוביל בקרב קבוצת "מזונות-העל”
 מזונות המכילים כמות משמעותית של פיטו-נוטריינטים (בהם וויטמינים, נוגדי חמצון ומינרלים) ורכיבים שונים שגופנו זקוק להם ואשר הינם חסרים בתזונה הרווחת כיום.
שמן הקוקוס מכיל כ-90% חומצות שומן רוויות בעלות אורך בינוני (להבדיל משמנים בעלי חומצות שומן רוויות ארוכות שהן אלה שידועות כמזיקות לבריאות, מרגרינה וחמאה למשל) וביניהן חומצה לאורית (המהווה מרכיב מהותי בחלב אם) ונוגדי חמצון פנוליים, רכיבים שכאמור הינם נדירים בתזונה הרווחת ובשמנים צמחיים אחרים. 
מחקרים מצביעים שלשמן הקוקוס תכונות אנטי-ויראליות, אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות, שהוא מחזק את המערכת החיסונית, תורם למטבוליזם, עשוי להפחית את חלקו היחסי של ה-LDL -הכולסטרול "הרע” בדם, מתעכל במהירות, יוצר תחושת שובע ומסייע בירידה במשקל, מסייע במניעת עששת וכנראה אף יכול לשפר את מצבם של חולי אלצהיימר. 
שמן הקוקוס נפלא גם "כמזון” לשיער ולעור, הוא אידיאלי לעור הפנים ויכול לשמש כקרם לחות והזנה לכל דבר. חובביו אף משתמשים בו לאחר הגילוח וכמסיר איפור יעיל.
מקור שמן הקוקוס האיכותי והויטאלי של ONE TRIBE ב”משולש הקוקוס” שבסרי לנקה, אזור הידוע באיכויות הגבוהות ובטעמם המשובח של אגוזי הקוקוס שלו. 
השמן מופק אך ורק מאגוזים אורגניים טריים והוא מצטיין בטעם אגוזי עדין ועשיר. מיידית לאחר ביקוע האגוזים ולפני שתהליכי החמצון מתחילים האגוזים מעובדים ועוברים כבישה קרה ללא כל תהליך כימי וללא זיכוך. השמן מופק בקואופרטיב סרנדיפול במסגרת תקן אורגני ותקן סחר הוגן ומתוך מודעות סביבתית וחברתית עמוקה לכל אורך תהליך הייצור, ישנה הקפדה על האיכותי ביותר: זני הקוקוס האיכותיים ביותר, האדמה והמיקום המתאימים ביותר, תהליך הייצור הקרוב ביותר לרגע הקטיף, ללא חימום, ללא תוספת כימיקלים, הלבנה וזיכוך. הקפדה זאת שומרת על רכיבי הפרי- טעמו, ריחו וערכיו התזונתיים.
שמן הקוקוס הוא שמן הניתן למאכל אשר מופק מה''בשר'' של אגוזי קוקוסים בוגרים.
ה''בשר'' הזה הוא למעשה אותו חומר לבן וקשיח אשר נמצא מסביב לחלק הפנימי של האגוז.
לשמן הקוקוס יש שימושים רבים ומגוונים בתזונה, ברפואה ובתעשייה. לשמן הקוקוס יש חיי מדף ארוכים במיוחד המגיעים עד לשנתיים, בשל השומנים הרבים בתוכו, אשר מעכבים את התחמצנותו וקלקולו.
דבר נוסף שמייחד את השמן של ONE TRIBE שהוא נסחט מאגוזים יחד עם קליפתם העדינה -החומה, מה שקרוי "אגוז מלא”, ולכך יש תרומה לטעם ולערכים התזונתיים ובעיקר לנוגדי חמצון פנוליים וקרוטנואידים, שרמתם עולה על אלו של שמן שהופק מאגוז לא מלא. יתרונותיו הרבים הפכו שמן זה לחומר גלם הכרחי במטבחיהם המקצועיים של שפים המקפידים על מזון בריא, כמו גם במטבחים ביתיים. בנוסף ליתרונותיו הבריאותיים הוא מעניק ניחוח וטעם מיוחדים ומהווה תחליף אידיאלי לחמאה או מרגרינה בבישול ובאפיה -השימוש באפייה הוא מחצית מכמות החמאה, כתוספת לסמות’יס וכרכיב בהכנת שוקולד "חי”. שמן קוקוס אורגני מכבישה קרה, מגיע מאיי הפיליפינים. מופק מאגוזים אורגניים טריים בכבישה קרה ללא כל תהליך כימי וללא זיכוך! שמן מאוד איכותי הנסחט מאגוז מלא (יחד עם הקליפה החומה העדינה), עשיר בטעם, ריח וערכים תזונתיים -חלבון, סיבים תזונתיים, סוכר טבעי, נוגדי חמצון פנוליים וקרוטנואידים , חומצה לאורית ושומנים איכותיים. לשמן הקוקוס תכונות אנטי-ויראליות, אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות, מחזק את המערכת החיסונית, תורם למטאבוליזם, מערכת העיכול וחילוף החומרים, מפחית רמת כולסטרול "רע", מעולה למריחה על הגוף, הפנים והשיער, מצויין גם לבעיות עור, יובש וכדומה, מחליף את השימוש בשמן ובחמאה, מצויין לטיגון, אפיה ובישול. מוצר אורגני טבעוני, 
בנוסף, שמן הקוקוס הנו בעל נקודת שריפה גבוהה במיוחד בהשוואה לכל השמנים המוכרים ולכן הוא מתחמצן פחות בטיגון, בישול, הקפצה או אפייה, ומומלץ לשימוש יום יומי במטבח כחלופה לשמנים המשמשים לטיגון ותיבול ואפייה. השמן מתאים גם למאכלים פרווה. מדד לשמן קוקוס איכותי וטבעי: נמצא במצב נוזלי ושקוף כשהוא בטמפרטורה מעל 24̊C והוא לבן ומוצק בטמפרטורה נמוכה מכך. טעם וריח עדינים האופייניים לקוקוס.שמן קוקוס טהור - בכבישה קרה מעולה לבישול, טיגון ואפיה, מסייע להורדת כולסטרול, לירידה במשקל, נפלא למריחה על השיער והעור כולל עור בעייתי, מחזק את מערכת החיסון, אנטי פטרייתי ואנטי ויראלי:
שמן קוקוס ואלצהיימר
מחלת האלצהיימר היא אחת המחלות הנפוצות ביותר בקרב מבוגרים בכל רחבי העולם. חולי אלצהיימר מאבדים את היכולת להשתמש בגלוקוז בחלקי המוח השונים. התרכובות האורגניות ששמן הקוקוס גורם לגוף לייצר במערכת העיכול, תומכות במוח ובשליחת אנרגיה אליו. חוקרים מצאו כי אותן התרכובות יכולות להיות מקור אנרגיה חלופי למוח במקרה של כשלים הקשורים למחלת האלצהיימר.

בשנת 2006, מחקר אחד מצא כי צריכה של שומן רווי בעל שרשרת בינונית מוביל לשיפור מיידי בתפקוד המוח של חולים באלצהיימר. מחקר אחר תמך בממצאים הללו, והוסיף כי אותן חומצות שומן רווי הן בעלות יכולת ריפוי לחולים באלצהיימר.
יתרונות שמן הקוקוס לפנים, לעור, לשיער ואפילו לפה ולחניכיים
סגולות שמן הקוקוס אינן נעצרות רק בתוך הגוף, ונודעת לשמן השפעה חיובית ומשמעותית על עור הפנים שלנו. באופן כללי, שמן קוקוס יכול להגן על השיער שלנו מפני נזקים שונים, על העור שלנו מפני איבוד לחות, ועל הגוף שלנו מפני ההשפעות השליליות של השמש.

שמן הקוקוס יכול לעזור מאוד גם אם לא שותים או אוכלים אותו. אנשים רבים משתמשים בו לצרכים קוסמטיים, משום שהוא בריא לעור ומשפר את המראה של העור והשיער. מחקרים מצאו כי שמן הקוקוס תורם להעלאת רמת הלחות בעור אצל אנשים עם עור יבש, וכי השמן מזין את העור במרכיבים בריאים נוספים.
מחקר אחר מצא כי שמן הקוקוס מועיל למניעת נזקים בשיער, ומחקר אחר מצא כי שימוש בשמן קוקוס בתור מסנן קרינה מפחית את השפעת הקרינה על העור בכ-20%. שימוש נוסף של שמן הקוקוס הוא לשטיפת פה, ונמצא כי שמן הקוקוס יכול לחסל חלק מהבקטריות המזיקות בתוך הפה, כמו גם לשפר את בריאות השיניים ולמנוע ריח רע מהפה.

להזמנת שמן קוקוס -049952122

ערכים תזונתיים ל – 100 גרם 
אנרגיה קק”ל ………………….900 
חלבון……………………………….0 
פחמימות………………………….0 
שומן (גר’)……………………..100 
מזה שומן רווי (גר’)…………..89 
מזה חומצה לאורית (גר’)……45 
רב בלתי רווי (גר’)…………….3.6 
חד בלתי רווי (גר’)…………..7.14 
כולסטרול …………………………0 
נתרן……………………………….0 
נוגדי חמצון פנוליים 
(פעילות אקויולנטית BPT מג’/מל’)..6 
אנרגיה קק”ל לכף (14גר’)….126
Food | Nourriture | 食べ物 | еда | Comida | Cibo | Art | Photography | Still Life | Colors | Textures | Edge Reps | Gentl Hyers | Food |: