קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
שמן דם הדרקון
מחיר רגיל-
245 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך

שמן דם הדרקון

30 מ"ל בכבישה קרה

שרף דם הדרקון היינו כינוי לעצים מהסוג Croton ממשפחת החלבלוביים אשר מכילים מוהל לטקס אדום.

עצים אלו נפוצים ביערות הגשם של מספר ארצות כקולומביה, אקוודור, פרו בוליביה ובנוסף צפון ארגנטינה ודרום ברזיל.

אם כי רב המינים בני משפחת החלבלוביים מאופיינים בשרף לבן, מינים הנמנים על סוג קרוטון מאופיינים בשרף אדום צמיגי. השרף משנה צבעו עם התבגרות העץ, בעץ צעיר צבע השרף כתום ובעץ בוגר צבעו אדום עז.

ייצור תרופה מדם הדרקון:

התרופה הבוטנית האורלית הראשונה – Fulyzaq אושרה לשימוש על ידי ה FDA בדצמבר 2012. תרופה זו מופקת מלטקס של מין מהסוג קרוטון המכונה Croton lechleri.

השרף מופק מקליפת גזע העץ הנחתכת ומשמש למרקחות רפואיות:

* הורדת דלקות בגוף

* טיפול ומניעת טחורים

* כל סוגי זיהומי העור

* ריפוי צלקות/אקנה

* מניעה וטיפול בקמטים/הזנה בקולגן

* איחוי שברים/חיזוק עצמות

* עקיצות חרקים/גרד/פריחה

* הגנה על רירית מע העיכול

* דלקות פה/חניכיים/גרון

* שטיפות וגינליות

* דלקות במע הנשימה העליונות

* איידס (HIV) סרטן

כמו כן השרף מכיל גם פנולים סארולים ועוד ולכן יש לו יכולת חיטוי עצומה והוא אנטי בקטאיאלי, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי, אנטי סרטני, אנטי אוקסידנטי, משכח כאב מחזק בעל השפעה מכווצת ומצמתת על שרירים חלקים של כלי דם במע העיכול.

צמח טבעי התומך במערכת הדם, הלב, כלי הדם, בעל נוגדי חימצון ולכן מספק הגנה מפני רדיקליים חופשיים ומזיקים, ללחץ דם גבוהה.

צבעו האדום מעיד על יעילותו הרפואית והטבעית בטיפול במחלות כלי דם.

בעולם הקוסמטיקה כחלק מסרום, קרם, משחות טיפוליות לבעיות עור למינהן גם לגרד בקרקפת ולעור יבש וקשקשי, לקמטים ולתיקון קולגן פגוע.

לשימוש הרפואי בשרף העץ מהמין Croton lechleri קיים תיעוד היסטורי. האזכורים ההיסטוריים כוללים שימושים בשרף להתוויות שונות במערכות גוף שונות כמו מחלות זיהומיות של מערכת הנשימה, בעיות במערכת העיכול, זיהומי עור, פציעות, והרפס סימפלקס.

השימוש המסורתי בלטקס כולל שימוש חיצוני אך גם שימוש פנימי על ידי מיהול הלטקס במים, אלכוהול חלב או מיץ. בתיעוד ההיסטורי אין תיעוד של תופעות לוואי הקשורות לשימוש הפנימי בשרף.

בשל תפוצתו הרחבה של מין זה הגדל בגובה של בין 300 ל2000 מטר גובה ובשל והעדויות ההיסטוריות על השימוש בו מהווה השרף המופק מהעץ את אחד מהתרופות המסורתיות השכיחות באמריקה הלטינית.

בדיוק מסיבות אלו בשל ופעילותו הביולוגית המוכחת בחרה חברת Napo במין Croton lechleri לייצור התרופה.הפקת הלטקס:

חוקרים בחברת נאפו קיוו כי ניתן יהיה להפיק את הלטקס מעץ הקרוטון באותה דרך בה מפיקים לטקס מעץ הגומי- דרך שימוש במצ’טה או כלים המשמשים לחרוץ קליפת הגזע וניקוז הלטקס באופן חוזר ללא פגיעה משמעותית בבריאות העץ. אך מסתבר כי עץ הקרוטון סובל משיעור תמותה גבוה לאחר תהליך הוצאת הלטקס.

מדוע לא ניתן להפיק לטקס מעץ הקרוטון באופן חוזר?

כדי להבין מדוע עץ הקרוטון נפגע ומתייבש מהר וסובל מאחוזי תמותה גבוהים לאחר הפקת הלטקס נשלחו דגימות בוטניות לבירור אשר העלה כי תאי הפרשת הלטקס של עץ הקרוטון (laticifers) לא מתחדשים לאחר החרוץ לעומת עץ הגומי בו מתחדשים תאים אלו. הבדל מורפולוגי זה הוא שלא מאפשר לייצר את הלטקס מהקרוטון באותו האופן שבו מייצרים את הלטקס מעץ הגומי. בשל עובדה זו החליטו בחברת נאפו שהדרך הכלכלית הכדאית ביותר להפקת הלטקס תהיה הוצאה של הלטקס ולאחר מכן ניסור העץ כולו. לאחר הורדת המטע שותלים עצים חדשים.

זמן הפקת הלטקס:

ייצור הלטקס משתנה במהלך היממה ושעות הבוקר הן השעות בהם תנובת הלטקס היא הגבוהה ביותר. מסתבר גם שבימי ירח מלא תנובת הלטקס עולה. לאורך שנות המחקר נמצא כי בכדי להשיג את כמות הלטקס הגבוהה יש לחרוץ בעץ בגיל 6-7, במקרים אלו ניתן להפיק מעץ בודד בין 3 ל- 4 ליטר של לטקס.

התרופה המיוצרת מהלטקס:

חברה בעולם משתמשת בלטקס ליצור תרופה המיועדת לשלשול אצל חולי איידס ובאיבוד נוזלים חריף אצל חולי מלריה, שלשול אצל מטיילים, ובתסמונת המעי הרגיז (IBS). התרופה יוצרה ממרכיב מבודד מהלטקס המכונה– crofelemer, זהו אוליגומר השייך לקבוצת הפרואנטוציאנדינים. הרכיב נוסה על 1700 חולים במחקרים קליניים מבוקרים כפולי סמיות (double-blind). לתרופה לא נצפו תופעות לוואי משמעותיות. החברה קיבלה אישור לתהליך רישום מזורז על ידי ה FDA להתוויות הקשורות לאיידס ולתסמונת המעי הרגיז. אישור כזה ניתן בדרך כלל לתרופות שפעילותן נראית מבטיחה בטיפול במצבים מסכני חיים שלהם אין חלופה תרופתית ראויה.

שרף צמחים מאחה ומחטא

יוד חיטוי עוצמתי משרף עץ דם הדרקון

דם דרקון Croton Lechleri resin – אנטי אוקסידנט, אנטי מיקרוביאלי, אנטי פטרייתי, אנטי דלקתי. לטיפול בהרפס, פצעים, פטרת, אקנה, כוויות, חתכים, מעניק קולוגן, ריפוי צלקות

חיטוי ואיחוי מהיר של רקמות פגועות.

שרף דרם הדרקון:שרף דם הדרקון לטיהור אנרגטי על גבי גחל. בזמן השריפה האבקה מעלה ריח סמיך ומתקתק וטובה לשימוש במקומות או לאנשים שמבקשים הגנה.

שרף איכותי מאוד גם ברמה הפיזית וגם באנרגטית.השם הבוטני של העץ מגיע מהמילה היוונית "drakania” שפרושה ‘נקבת דרקון’.

עץ דם הדרקון גדל באזורי הבצה של דרום מזרח אסיה, איי אינדונזיה, והאיים הקנאריים.

העץ שייך למשפחת הדקליים. קליפת פרות העץ מחוספסת ומזכירה במראה וצורתה קשקשי דרקון.

השרף המופרש הוא אדום, מזכיר בצבעו צבע דם. מכאן מקור שמו של השרף.

במשך דורות העץ נסגד כעץ מקודש על ידי הילידים של האיים הקנאריים, שהשתמשו בשרף לצורכי חניטה, והוא נחשב לצמח עם סגולות מאגיות.

סוחרים הביאו את השרף לונציה ושם הוא שימש ללחשי אהבה.

מאגיה עממית

על פי מאגיה עממית לשרוף דם דרקון ליד חלון פתוח במשך שבעה לילות יסייע להחזרת אהבה.

בעוד שלשים חתיכה של דם דרקון מתחת לכרית תסייע לרפא אין אונות.

שימושים במאגיה מודרנית

לדם דרקון סגולה חזקה של העצמה. להוסיף דם דרקון לכל קטורת, קמע, או שמן מאגי תעצים את ההשפעה שלהם. היכולות של הצמח הזה לתת בוסט לכל אפקט מאגי הם מאוד עוצמתיים.

לדם דרקון יש גם יכולות מאוד חזקות של טיהור, הגנה ועד לכדי גרוש של ישויות רעות. הוא מאוד יעיל בגרוש אנרגיות וישויות שליליות, כמו כן גם בשמירה על כך שאותם ישויות ואנרגיות ישארו בחוץ לאחר הטיהור/גירוש.

שרף דם דרקון הוא שרף עוצמתי להגנה והעצמה של עבודה מאגית.

סיכום שימושים מאגיים: אהבה, הגנה, גירוש, העצמה.

על מנת להינות מההשפעות של הדם דרקון אפשר לשרוף אותו בנפרד או בתערובת של עשבים. בגלל יכולות ההעצמה שלו, הוא יחזק את ההשפעה של כל עשב שיתתווסף אליו ויתן בוסט עוד יותר חזק של טיהור והגנה.

לדם דרקון יש גם יכולות להשפיע על שייפשיפטינג (שינויי צורה), וניתן להשתמש בו בטקסי מסעות אסטרליים, ולשמאנים יותר מתקדמים גם בטקסי שינוי צורה. שוב יכולות ההעצמה של הצמח יסייעו להעצים כל טקס מהסוג הזה ולסייע לחוויה מאגית יותר עוצמתית.

עוד שימוש נפלא של הצמח הזה הוא קידוש של כלים מאגיים לעבודה מאגית. השרף גם יטהר את הכלי מהשפעות עבר ויאפשר לכם "לתכנת” את הכלי החדש לעבודה המאגית שאתם מייעדים עבורו, כמו כן גם יכולות ההעצמה של השרף יעצימו את היכולות המאגיות של הכלי לשימוש יותר עוצמתי בפרקטיקה שלכם.

לרכישה #שרף_דם_דרקון – 049952122

ליעוץ-0505211607

להזמנות: www.mrphbosem.com