קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
שמן אתרי שום Allium sativum
מחיר רגיל-
110 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
 שמן אתרי שום Allium sativum

השום מכיל את חומצת האמינו אליצין המשתחררת כאשר מועכים או חותכים אותו. חומר זה אחראי לריחו האופייני של השום ולתכוניותיו הרפואיות המיוחדות הדומות לפניצילין. אליצין הוא אחד מנוגדי-החמצון החזקים ואחת התכונות המרשימות שלו היא יכולת קטילת חיידקים


שום מאט את תהליכי ההזדקנות- נוגדי החמצון הנמצאים בשום מונעים את היווצרות שרשראות החמצון אשר מזיקות לתאי העור ומעודדות הזדקנות וחשיפה לפגעי השמש.
שום מטפל במחלות כרוניות-  הוא מכיל מרכיבים נוגדי חמצון, הנלחמים ברדיקלים חופשיים בגוף. מקטין את ההסתברות למחלות הסרטן ע"י מניעה והשמדת תאים סרטניים.
צריכת שום נחשבת כאנטיביוטיקה טבעית ומונע מחלות ויראליות וזיהומיות - השום מדרבן את פעילות תאי הדם הלבנים המהווים את חוד החנית במערכת החיסון. השום תוקף חיידקים ווירוסים ומעודד את מערך ההגנה הטבעי של הגוף מפני פולשים שונים. משמש כאנטיביוטיקה טבעית נגד בקטריות, תולעי מעיים, פצעי אקנה והפרעות ראייה שמקורם מזיהומים פנימיים, וירוסים והצטננות. מריחה במקרים של שגרון ודלקת מפרקים וטפטוף שמן שום במקרה של דלקות אוזניים.  
שום יעיל לטיפול בדלקות פיטריתיות- מרכיבי השום מצוינים להתמודדות מול אינפקציות פטרייתיות כגון קנדידה.
צריכת שום מורידה כולסטרול ושומנים בדם - צריכת שום משפרת את מחזרו הדם, מקטינה את לחץ הדם ואת רמת הכולסטרול הרע ומעלה את רמת הכולסטרול הטוב.

אכילת שום תורמת לבריאות מערכת העיכול- מזרז הפרשת מיצי עיכול, מגביר את פעילות. 
אכילת שום יעילה בטיפול בשיעול והצטננות-  מסלק ליחה, מכייח ומצוין לריפוי מחלות של צינור הנשימה, צרידות ושיעול ממושך.   
שום מסייע לכליות- מקטין את ההסתברות להפרעות בכליות, מסוגל להמיס אבנים בכליות, משתן.
שום יעיל במניעת יצירת קרישי דם  ומחלות לב- השום מסייע במניעת מחלות לב וטרשת עורקים, מדלל את הדם ומקטין את קרישותו ושומר על זרימת דם תקינה.
שום יעיל למניעת עקיצות- אוכלי שום נוטים להיעקץ פחות ע"י חרקים ויתושים. אכילת שום מקנה יכולת חיטוי והתגברות על השפעת הכשת נחש או נשיכת כלב נגוע בכלבת.
שום ומניעת סרטן- השפעות מגינות של שום עשויות לנבוע מן התכונות האנטי-בקטריאליות שלו או מיכולתו לבלום היווצרות חומרים גורמי סרטן, להגביר תיקון DNA, להפחית שגשוג תאים, או להמריץ מות תאים