קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
שמן אתרי אקליפטוס לימוני-ציטרונלה בר
מחיר רגיל-
110 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
שמן אתרי אקליפטוס לימוני-ציטרונלה בר
ציטרונלה אורגנית Organic Citronella
30cc
השמן בעל הריח הלימוני החריף ידוע בזכות עוצמתו הגדולה בהרחקת יתושים ושאר מעופפים וחרקים ולרוב משמש למטרה זו ביעילות רבה. גם אתם סובלי מיתושים? צמח ציטרונלה המופק מאקליפטוס לימוני הוא הפתרון!! סוף לעקיצות היתושים,צמח הציטרונלה שמלבד היותו יעיל,,מסייע בהברחת היתושים.עלי הצמח בעלי ריח חזק ובעלי יכולת הישרדות בתנאי מזג אויר קיצוניים כמו חום וקור.היתרון העיקרי הוא שמדובר בפתרון טבעי ולא כימי,כמו התכשירים המוצעים בשוק. הצמח אקליפטוס לימוני -מייצר את חומר הציטרונלה,הידוע כשמן ארומטי הדוחה יתושים ומספיק להניח אותו על אדן החלון או לתלות אותו בסמוך למפתח.כמו כן,לבעלי בתים פרטיים או שטח חוץ נרחב,ניתן להשתמש בלפיד הציטרונלה המספק את אותו הפתרון לאזורי חוץ ומונע ומרחיק את היצורים העוקצניים. שמן הציטרונלה מחמם ובעל תכונות נוגדות פטריות ודלקת, הוא חריף ובארומתרפיה לא מקובל בטיפול ויכול להיות מוחלף בקרוב משפחתו עשב הלימון. לפניכם מרשם ביתי – תרופת סבתא והפעם נגד עקיצות יתושים: מכת היתושים מוכרת באזורנו כבר הרבה אלפי שנים. בזמן הזה הספיקו לפתח תרופות סבתא וגם אמצעים מתקדמים טכנולוגים לא נפקד מקומם. גם היום, בעידן ההדברה הביולוגית והשימושים שנעשים בידע גנטי עדיין במקומות רבים נמנעים מלצאת את הבית בשעות אחר הצהרים עת ענני יתושים צמאי דם מאיימים לתקוף כל פיסת עור חשופה. במיוחד לשם כך ערכנו עבורכם את האוסף המיוחד הזה ובו דרכים טבעיות להתמודדות יעילה נגד יתושים.
שימו לב – ראשית, טיפול יסודי בבעיה חיוני כדי להשיג תוצאות משמעותיות לאורך זמן. הוא חשוב במיוחד כדי להקטין את הכמויות העצומות של נחילי היתושים שמקורם במקווי מים או במים עומדים במתקנים ואתרים שונים. זהו חלק מתפקידה של הרשות המקומית, או האזורית. בנוסף, מומלץ לשים לב למניעה יעילה, לעיתים בדרכים פשוטות מאוד – לוודא שאין בסביבתכם מים עומדים ולו בכמות קטנה. בין המקומות החביבים על יתושים נמצאים תחתיות לאיסוף עודפי מים בעציצים, צמיגים ישנים, חביות ריקות, מנגלים שאינם בשימוש, מרזבים שאינם מנוקזים, שלוליות מים עקב דליפה או טפטוף מי ברז, בריכות נוי וכדומה
מתכון נגד יתושים שעובד!
למלא בקבוק של 470 מ"ל (כחצי ליטר) עם ראש מתאים לריסוס החומרים שמנים ניתן לרכוש מרפא הבושם בע"מ.04-9952122 15 טיפות שמן לבנדר 10 טיפות שמן אקליפטוס לימוני 4 כפות מיצוי וניל 1/4 ספל מיץ לימון בקבוק עם ראש מתאים לריסוס דרך ההכנה לערבב הכל יחד עם כמות מים מספיקה למילוי הבקבוק.