קניוה מאובטחת
צמח מרפא פטל קדוש
מחיר רגיל-
125 ₪
מחיר מיוחד-
72 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך

צמח מרפא פטל קדוש Rubus sanguineus


צמח מרפא הפטל הקדוש מוצאו של הצמח בצפון אמריקה, באירופה ובאסיה בארץ ישראל

מחקרים על דיאטת הפטל 
מחקרים שנערכו בארה"ב מצביעים כי צריכת מינון גבוה של מרכיב הפטל קיטון תורם לפירוק תאי השומן בגוף, מונעים הצטברות ואחסון שומן בגוף ומונעים היווצרות טריגליצרידים והיווצרותם. 
עוד הוכח במחקרים כי קטוני הפטל גורמים לצמצום של מסת השומן בכבד ובגוף ומזרזים את קצב חילוף החומרים בגוף. 
כל הממצאים במחקרים הוכיחו כי צמח מרפא  פטל מסייעים ומשפרים את פעילות מערכות הגוף ובעקבות כך גורמים לירידה במשקל בקלות ובמהירות. 

הנחקרים אשר השתתפו במחקר העידו כי התוצאות ניכרות כבר לאחר חמישה ימים של שימוש בצמח הפטל, הירידה במשקל התבטאה בעיקר באזור הבטן כאשר החוקרים הסבירו שהתרכובת הטבעית המכילה ריכוז גבוה של קטוני הפטל מגרים את ייצור הורמון האדיפונקטין ופועלים לשריפת שומנים מוגברת בעיקר באזורים שבהם מצטבר שומן כגון האזור הבטני. 

הנחקרים העידו כי ירדו במשקל ללא כל מאמץ או סבל, ללא תופעות לוואי וללא שינוי באורח חייהם, בתפריט או בפעילות הגופנית. 

כיצד פועל קטון הפטל על מערכות הגוף?
ידוע כי גופנו מייצר הורמונים. אחד ההורמונים המיוצרים בגופנו באופן טבעי הינו האדיפונקטין המצוי ברקמת השומן בגוף האדיפונקטין מופרש מרקמת השומן ותפקידו לשפר ולהקל על הגוף לעכל שומנים, לעודד את פירוק תאי השומן ולתמוך במערכת חילוף החומרים בגוף. 
מסתבר, כי קטוני הפטל מעודדים את ייצורו של הורמון טבעי זה הגורם לזירוז קצב חילוף החומרים בגוף, מסייע לשריפת השומנים במהירות ומונע הצטברות שומנים. 
עליו משמשים מאות שנים כעזר בתהליך הלידה ולהקלה על היולדת. חסידי השימוש בו מציינים כי הודות לחיזוק ולהכנה שעושה הצמח לרחם לקראת הלידה, מתאפשרים צירים יעילים המזרזים את מהלך הלידה וגם מקלים את כאביה.
יש הגורסים כי ניתן להשתמש בעלי הפטל משך כל ההיריון. המחמירים ממליצים על שימוש בו החל מטרימסטר שלישי ועד הלידה. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב הפטל לצמח עדין ובטוח לשימוש.

פעילות רפואית
מצמת, נוגד עווית (רחם), סופח, תומך בהריון, תומך בלידה.

עיקריות: לידה (תמיכה), שלשול (אקוטי).
http://www.mrphbosem.com/