קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
צמחי מרפא לחיזוק ומניעה
מחיר רגיל-
845 ₪
מחיר מיוחד-
720 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
צמחי מרפא 
בצמחי המרפא ברפואת הצמחים :פיטותרפיה לחיזוק מערכת החיסון ידועים זה אלפי שנים.לצמחים קיימים מרכיבים בעלי השפעות פיזיולוגיות שונות, המקנים לגוף מערך הגנה יעיל יותר כנגד גורמים שונים מעוררי מחלות.
חיסון:#חיסון #מור #אנטיביוטיקה_טבעי מרפא הבושם בע"מ.
צמח מרפא אכניצאה :אכינצאה
צמח מרפא נוסף, האכינצאה (Echinacea), נמצא גם הוא כמעודד את הפרשת הציטוקינים על-ידי כדוריות הדם הלבנות מסוג המקרופאגים, הבלענים. מחקרים רבים נוספים נערכו על צמח האכינצאה וביניהם מחקר שנערך בקרב 80 בני-אדם, שסבלו מתסמיני קדם-הצטננות, אשר חלקם טופלו באכינצאה וחלקם בפלסבו. תוצאות המחקר היו מובהקות סטטיסטית: משתתפי המחקר אשר נטלו אכינצאה, החלימו מהר יותר מההצטננות (תוך 6 ימים), לעומת קבוצת הפלסבו (תוך 9 ימים). שימוש בצמח האכינצאה בזמן הצטננות, מפחית את מספר ימי המחלה ואת חומרת התסמינים שלה.
פרופוליס גולמי:פרופוליס,הפרופוליס הוא מוצר כוורת המיוצר על-ידי הדבורים וההתעניינות בו החלה בעקבות התפעלות האדם מחיי הדבורים. בכוורת הטמפרטורה מגיעה ל- 35º והלחות ל-95% ואלה הם תנאים אידיאליים להיווצרות עובשים והתפתחות של חיידקים, אך בכל זאת אין זיהומים בכוורת. הדבורים נוהגות למרוח את הפרופוליס בפתחי הכוורת, בתאים בהם המלכה מטילה את הביצים, בחלות הדבש ובכל הסדקים בכוורת.
שוש,צמח השוש קירח
צמח השוש קירח Glycyrrhiza Glabra
שימש במשך אלפי שנים לטיפול בזיהומים של דרכי הנשימה. צמח זה, הידוע גם בשמו העממי ליקוריץ, נמצא כבעל פעילות אנטי-ויראלית, אנטי-דלקתית ואנטי-אלרגית. במחקר שנערך בשנת 1998 בפקולטה למדעי הפרמקולוגיה באוניברסיטת העיר נגויה ביפן, נמצא כי לצמח השוש קירח יש יכולת להגביר את פעילות המקרופאגים, הבלענים.
צמח מרפא סמבוק :פירות ופרחי הסמבוק השחור
פירות ופרחי הסמבוק השחור (Sambucus Nigra) משמשים כבר שנים רבות ברפואה העממית לטיפול בהצטננויות ושיעול. במחקר שפורסם בשנת 2001 והתבצע על-ידי המחלקה האונקולוגית בבית-החולים הדסה בירושלים, נמצא כי בנוסף לפעילותו האנטי-ויארלית, הסמבוק השחור הגביר את ייצור הציטוקינים הפועלים כנגד דלקות.
צמח מרפא קדם אסטרגלוס
שרף צמח הקדד ושורש שורש האסטרגלוס (Astragalus Membranaceus) הינו שורש בעל טעם מתוק, הנחשב לאחד מצמחי המרפא העיקריים ברפואה הסינית. מחקרים מודרניים מאשרים, שזהו צמח המעורר ומחזק את מערכת החיסון. השימוש בצמח מגביר את ייצור תאי ה-B ופעילות המקרופאגים, הבלענים וכמו כן, מגביר את ייצור הציטוקינים ובמיוחד יעיל כנגד וירוס ההרפס.
שרף המור זהו שרף (Oleo-Gum-Resin) המופק מענפי מינים שונים של קומיפורה, הגדלים במזרח אפריקה ובחצי האי ערב. המור נחשב לאחד הצמחים העתיקים ביותר בשימוש רפואי, והוא מוזכר בתנ"ך בשמו העברי – מור.
ברפואת הצמחים המודרנית נחשב המור לצמח עדין בעל פעילות מתונה, המותווה בעיקר לטיפול בזיהומים בגרון ובמערכת העיכול.
שרף המור מסלק חום , רעילות ולחות:
– זיהומים חיידקיים, נגיפיים ופיטריתיים. מורסות ופרונקלים.
שרף המור שרף מור מופק מעץ באותו שם ומקורו בערב הסעודית וסומליה. בעבר הוא שימש לקטורת ובשמים בבית המקדש ואצל הפרעונים שרף המור מכיל שמנים שונים. השמן סמיך, צהוב וחיוור. למור תכונות של מכווץ רקמות, סופח גזים, מגביר תאבון ומגביר מיצי מרה. משתמשים בו בקטורת והוא נמצא במשחות שיניים ושטיפת פה. בטינקטורה משתמשים בו לריפוי פצעים. מחקרים רבים הוכיחו את פעילותו האנטיביוטית.
קראו:עוד על המור
שרף_מור מופק מעץ באותו שם ומקורו בערב הסעודית ,סומליה ואף בארץ בעבר הוא שימש לקטורת ובשמים בבית המקדש ובמלאכת הכהנים. שרף המור מכיל שמנים שונים.למור תכונות של מכווץ רקמות, סופח גזים, מגביר תאבון ומגביר מיצי מרה. משתמשים בו בקטורת והוא נמצא במשחות שיניים ושטיפת פה. בטינקטורה משתמשים בו לריפוי פצעים. מחקרים רבים הוכיחו את פעילותו האנטיביוטית.
זהו צמח החודש מור במיוחד כשצריך להעלות את רמת החיסון:שרף המור ידוע בשימושים שונים מזה אלפי שנים. המכנה המשותף לכל השימושים הללו נובע מסגולות "הטיהור” הייחודיות, המיוחסות למור – ברמה הפיזית (חיטוי) וברמה המטאפיזית (ריח / קטורת). שרף המור שימש להכנת בשמים ושמנים קוסמטיים שונים באזורי המזה”ת, יוון ומצריים העתיקה. ישנן עדויות שונות המאשרות כי הוא היה בשימוש במצרים בשנת 3,000 לפנה”ס, בין היתר כאמצעי חשוב לחניטה. שרף המור שימש בטקסי פולחן רבים בעולם העתיק ויש אף הטוענים כי זהו המור המוזכר כאחד מסממני הקטורת של בית המקדש.
מזה אלפי שנים, שרף המור מוכר גם בשימושיו הרפואיים, במקרים של פצעים וכיבים שונים בעור, זיהומים שונים של מערכת העיכול, תולעי מעיים, טיפול בסוכרת, מחלות פרקים ועוד. ברפואה הסינית המסורתית (mo yao), שרף המור מוגדר כמר ויבש והוא משמש באופן מקומי לטיפול בפצעים כרוניים של העור וכן לטיפול בבעיות ווסת וזיהומים פנימיים.
רכיבים עיקריים ידועים:
Gum, Volatile oil (myrrhol): Myrrholic acid, Monoterpens (pinene, limonene, dipentene, eugenol), Sesquiterpenes (cadinene, heerabolene), Phenols (cinnamaldehyde, cuminaldehyde), Furano-sesquiterpenoids, Sterols, Resins (commiphoric acids, myrrhin), Triterpenoid resins, Ash, Salts, Sulphates, Benzoates.
תכונות רפואיות עיקריות:
מכייח (Expectorant).
אנטי עוויתי (Spasmolytic).
קרמינטיבי (Carminative).
משפר תהליכי עיכול וספיגה (Digestive stimulant).
מחטא (Antiseptic).
אנטי פטרייתי (Antifungal).
אנטי בקטריאלי (Antibacterial).
אנטי ויראלי (Antiviral).
נוגד טפילים (Antiparasitic).
תכונות רפואיות משניות:
נוגד חמצון (Antioxidant).
אנטי דלקתי (Anti-inflammatory).
מאלחש כאבים בשימוש חיצוני (Analgesic).
משפר זרימת דם מקומית / פריפרית (Circulatory stimulant).
התוויות ושימושים רפואיים עיקריים:
זיהומים טפיליים במערכת העיכול, לרבות – Schistosomiasis / Fascioliasis.
זיהומים טפיליים בנרתיק (Trichomoniasis) – טיפול פנימי ומקומי.
תולעי מעיים.
זיהומים בקטריאליים של מערכת העיכול.
זיהומים פטרייתיים של מערכת העיכול וחלל הפה (Candida).
זיהומי הליקובקטר פילורי בקיבה ובתריסריון (לא בזמן כאבים וצרבות אקוטיים, עלול להחריף את הגירוי).
זיהומי הרפס (Herpes Simplex) של השפתיים ומע’ המין (טיפול מקומי).
דלקות וזיהומים של הגרון וחלל הפה (גרגור מקומי).
זיהומים פטרייתיים וחיידקיים של הנרתיק וצוואר הרחם (שטיפות מקומיות).
דלקות זיהומיות כרוניות ואקוטיות של דרכי השתן.
דלקות חניכיים וטיפול מחטא לאחר טיפולי שיניים.
התוויות ושימושים רפואיים משניים:
כוויות, פצעים וזיהומים שונים על גבי העור.
טיפול ביבלות ויראליות (טיפול מקומי).
אז אל תגידו של ידעתם.. שתפו ,השתמשו בצמח מרפא כי הם מגנים עלינו ושומרים לנו את מערכת החיסון
ניתן לקבל את הצמחים הנ”ל במרוכז באבקת חליטה
#קורונה #חיסון #מור #אנטיביוטיקה_טבעי מרפא הבושם בע"מ.
ליעוץ אישי 0505211607 ,049952122
 #חיסון #מור #אנטיביוטיקה_טבעי מרפא הבושם בע"מ.קורונה #חיסון #מור #אנטיביוטיקה_טבעי מרפא הבושם בע"מ.

שימוש בצמחים מחייב בשימוש מבוקר ועל ידי איש מקצוע : הרבליסט 
אזהרה: חב' מרפא הבושם בע"מ עושה כל מאמץ להביא בפני הקורא והמשתמש באתר מידע עדכני ומדויק. מבלי לגרוע באמור לעיל, המידע הנכלל באתר ו/או בכל עלון ו/או אמצעי פרסומי אחר של החברה ו/או מידע שנמסר ע"י נציגינו הינו מידע לידיעה בלבד ואינו מחליף בשום אופן ייעוץ רפואי. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר. מבלי לגרוע באמור לעיל ובנוסף, לצורך טיפול עצמי או טיפול באדם אחר ולרבות ביחס לאופן השימוש, תופעות לוואי אינטראקציה עם תכשירים אחרים וכיו"ב, יש להיוועץ ברופא ו/או רוקח, בהתאם למוצר. שימוש בצמחים או במוצרים אחרים המתוארים באתר זה מחייב במקרים מסוימים שיקול דעת רפואי ו/או התייעצות עם מטפל מוסמך ועל כן יש להיוועץ במומחה מתאים. יובהר כי המוצרים הנזכרים באתר אינם תרופות ואולם על המשתמש להיוועץ בגורמים מוסמכים כאמור. חב' מרפא הבושם בע"מ ו/או מי מטעמה אינם אחראים לכל מקרה של שימוש בלתי מבוקר, או בלתי מקצועי, או בלתי חוקי במידע או במוצרים הנזכרים. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / רוקח לפני השימוש בתוספי תזונה בכלל ואנשים הנוטלים תרופות מרשם, נשים בהיריון, נשים מניקות וילדים בפרט יש להיוועץ ברופא / רוקח לפני השימוש. להתייעצות עם רוקח פנה למס' טלפון 049952122 ו/או במייל mrphbosem@gmail.com

Www.mrphbosem.com