קניוה מאובטחת
סרום אנטיאגיינג- 24karat anti-aging
מחיר רגיל-
999 ₪
מחיר מיוחד-
799 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
24 karat anti-aging
Accelerating anti-aging
סרום אניאגיינג-סרום מתקדם בעל אפקט מתקן -מאיץ החלקיקים - מאיץ אנטיאגיינג.
100% טבעי,משקם,מחליק ומותח את העור די במיידי!
מתיחת פנים טבעית
מתיחת פנים טבעית באמצעות מכשירים קוסמטיים המשלבים טיפול 24karat anti-aging משלב טכניקות קוסמטיות לא פולשניות בטוחות ויעילות אשר משפרות את מראה העור ואת בריאות העור.
מתיחת פנים טבעית באמצעות 24karat anti-aging עושה שימוש בטכנולוגיות שפותחו בתחומי צמחי מרפא -פיטו הומאופתיה על מנת להמריץ את העור באופן טבעי להתחדשות מהירה יותר, לבריאות וחיוניות.
פורמולת :  24karat anti-aging -Accelerating anti-aging
הסרום המתקדם מועשר ב:צמחי מרפא ,תמציות צמחים,אצות ים ושרפי צמחים
מולקולה עוצמתית, תוצר של 10 שנות מחקר , אשר פותחה במיוחד למקסם את מבנה האפידרמיס במטרה לשפר את איכות מראה העור.
שילוב אומגה 3,6,9 צמחי מרפא ומיצוי חומרים פעילים, המסייעים להענקת מראה העור המושלם שלך ופועלים על הנקבוביות, גוון העור ומרקם העור.
תוצאות הנראות לעין
באופן מיידי, העור מרגיש רך יותר ונעים למגע כמשי.
לאחר שבוע הנקבוביות נראות מופחתות.
לאחר חודש העור נראה כלאחר מהפך. מראה העור נראה אחיד יותר, בריא יותר ובעל זוהר טבעי.מתוח ויציב,פשוט מתיחה טבעית.
מרקם העור השתפר באופן הנראה לעין.
מתקדמת הפועלת באפקט מסייע של תיקון משולש ומסייעת בתיקון ובשיפור מראה העור: נקבוביות, גוון העור ומרקמו.
מתיחת פנים טבעית באמצעות 24karat anti-aging מספקת תוצאות אסתטיות עם פחות סיכון לתופעות לוואי בהשוואה לניתוח מתיחת פנים המסורתי. טיפול מתיחת פנים באמצעות 24karat anti-aging בטוח ויעיל, הטיפול מספק תוצאות מיידיות כבר לאחר הטיפול הראשון.
סרום מתקדם בעל אפקט מתקן -מאיץ החלקיקים - מאיץ אנטיאגיינג.100% טבעי,משקם,מחליק ומותח את העור די במיידי! שיטה זו של מתיחת פנים טבעית באמצעות 24karat anti-aging מספקת מגוון רחב של יתרונות למטופלים המעוניינים להשיג מראה בריא ומראה צעיר יותר.
טיפול מתיחת פנים טבעית גורם לשיפור טונוס שרירי הפנים והצוואר, שיפור טונוס לסתות, צמצום ומניעת קמטים. משפר את זרימת הדם בפנים, מסייע בהחדרת חומרי לחות וחומרי מזותרפיה למיצוק וחידוש העור.
אופן שימוש: יש להשתמש בסרום מדי יום ו/או לילה על פנים וצוואר נקיים, לפני השימוש בקרם. יש להוציא מספר טיפות על האצבעות ולעסותן אל תוך העור בעדינות. להשלמת הטיפול מומלץ לשלב בשגרת הטיפוח את סבון יהלום וקרם יהלום.