קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
ניקוי רעלים באמצעות צמחי מרפא
מחיר רגיל-
685 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
ערכה ניקוי רעלים -Detoxification

 הערכה כוללת קומפלקס ניקוי 30 מ"ל , שמן סרפד 30 מ"ל , תמצית ניקוי סרפד 100 מ"ל חליטת סרפד מתנה ) 
ערכה יעילה המותאמת לכל עונות השנה , המבוססת על צמח מרפא סרפד כדורי בר , וכמו כן קומפלקס צמחים המסייעים בניקוי הכבד,הדם והגוף .

יתרונם של צמחי מרפא בניקוי הגוף הוא בכך שהם פועלים ישירות לפינוי וניקוי רעלים מהגוף לצד בנייה ושיקום מחודש של הכבד, פעולות אלו חשובות ביותר והם מהווים את מרכז תהליך הניקוי. הדרך בה צמחי מרפא עושים זאת היא בעיקר על ידי זירוז וחידוש חילוף החומרים בגוף, עידוד הפרשות במערכת העיכול, מערכת הלימפה ומערכת השתן, הגברת זרימת דם כללית, חידוש רקמות פגועות במערכת העיכול, חיזוק מנגנונים חיסוניים בגוף, הגברת פעילות אנזימטית בכבד ובלבלב, הגברת תנועתיות המעיים לשיפור יציאות תקינות וקבועות ועוד ועוד. הדבר החשוב בתהליך שמבצעים צמחי המרפא הוא בכך שהם משפרים מערכות כלליות בגוף ובדרך זו הפעולה שלהם לא מצטמצמת רק לתהליך הניקוי בלבד אלא גם לשיפור מצבי בריאות אחרים כגון הורדת לחץ דם גבוה, איזון רמות סוכר בדם, הורדת רמות כולסטרול גבוה ועוד.

אתם תחושו חיוניות ונמרצות, העייפות תפתח בצורה דרמטית, תהליכים קוגנטיביים כגון ריכוז, זיכרון וקשב ישתפרו, מצב הרוח עולה והחשק הכללי גובר. אנשים שעברו תהליך ניקוי בפעם הראשונה דיווח על הרגשת רעננות כאילו חזרו להיות צעירים שוב.. ככה זה כשהגוף שלנו מקבל את הטיפול הראוי לו..


בהצלחה!