קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
מסקוטה אדומה
מחיר רגיל-
360 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
סקטה מסקוטה ..כולם מכירים אתה המסקוטה השחורה ואולי גם את הזהב אבל..ידעתם שיש גם סקטה מסקוטה אדומה להגברת אהבה? 
מסקוטה_שחור יש וכן יש גם  מסקוטה_זהב  ואבל יש גם מסקוטה אדומה  בצבע אדום ,מה אומר הצבע האדום?
ד"ר שריל קירשנבאום מאוניברסיטת טקסס, מציגה בספרה The Science of Kissing ממצאים מחקריים המוכיחים שכאשר האדם מסתכל על הצבע האדום, מתרחש אצלו תהליך של זירוז קצב הלב והאצת הדופק, וכתוצאה מכך הוא יחוש סוג של התרגשות וקושי בנשימה.
לצבע האדום ישנם השלכות פיזיות נוספות. במחקרו של פרופסור אנדרו אליוט מאוניברסיטת רוצ'סטר שבניו יורק שפורסם ביוני 2011 בכתב העת המדעי Emotion Journal, התברר כי הצבע האדום מעורר באדם תגובה פיזית נמרצת בעת פעילות גופנית ספורטיבית וכדומה, וגורם להגברת המהירות בפעילותו השוטפת. משמעות הצבעים – הצבע האדום והשפעתו עלינו:
צבע זה מתקשר לתשוקות, ייצרים, מיניות, חיות ואמביציה.
הצבע האדום הינו אחד הצבעים המקושרים לצ’אקרת הבסיס ולכן כל התכונות המקושרות לצ’אקרה זו מקושרות גם לצבע. כתוצאה מכך חיבור חזק עם המציאות, חיבור לחומר וקשר חזק לאדמה מקושרים לצבע זה.

עוד התברר, כי קיים קשר בין ראיית הצבע האדום להתעוררות כעס. מחקר נוסף של פרופ' אליוט והחוקרת דניאלה ניאסטה העלה, כי בגדים בצבע אדום מושכים את העין וגורמים לתגובה רגשית יותר מכל צבע אחר.
לעומת ההתעוררות הרגשית שגורם הצבע האדום ויתרונותיו בהמרצת ספורטאים, מחקרים הוכיחו כי בתחום האינטלקטואלי הצבע האדום דווקא גורם לרפיון במוטיבציה וברמת הביצועים.
 הצבע האדום: מיוחס לספירת גבורה. "ומפעולותיה שלל הגבורה כל הדברים שהם בסוד האדמימות והחום כאש, וכח האבנים שבהם גוון אדום, וסגולתם להטיל אימה על הבריות” אור נערב חלק ו פרק ג’

בזוהר מדובר על שלושה צבעים שמהם נברא העולם. ואלו הם: לבן, ירוק ואדום. 

אם אתה רוצה להעביר השפעה של דין, להגיע להחלטות נכונות, ולקרוא להשפעה של דין, חשוב על הצבע האדום, ואף לבש בגדים אדומים. דוגמא לכך נותן הרמ”ק בבגדיו של הכוהן הגדול בבית המקדש בירושלים. הכוהן הגדול היה לבוש בדרך כלל בבגדי זהב, שקשור לאדום, 

מסקוטה אדומה
סממן מרפא לסגולה וקבלה מאירה☘️
מסקוטה אדום
חומר קבלי מיסטי מהפנט בצבעו אדום
מגיע בגרגרי מסקוטה האדום מבריק.
הסממן הקבלי הזה מושך אהבה ופותח את הלב ובמיוחד לבבות המחפשות להקסים ולמצוא חן
חשוב לי לציין ! הסממן אישי ואינו ניתן להעברה אלה לשימוש אישי,סממן קבלי שעובד לטובתנו העליונה ,האישית והמשפחתית,העסקית והחברתית. כל אחד צריך את המסקוטה_אדום למשוך אהבה וחיבה להיות רצוי ונאהב. כך למשל כשמגיעים למקום או לפני משפט ורוצים הצלחה וניצחון מפזרים קצת מסביב.להשגת הצלחה בבית או בעסק מניחים בקערה במרכז הבית או העסק למשוך אהבה ולמצוא חן לפתיחת הלב #שפע,משיכה ומיגנוט של  שפע גשמי ורוחני.
רצוי במיוחד למחפשי אהבה ובמיוחד ואלה שמחפשים להיות נאהבים ,לאנשי עסקים להרשים ולמצוא חן במשרדים ובתי עסק מפעלים למשוך אהבה וקירבה של שפע באהבה וכו׳
מסקוטה אדומה מתאים להגשמת בקשות ומשאלות ברובד הרוחני - אהבה הגבוה כמובן שחייב לכוון גבוהה ומדוייק זה עובד בוודאות.תורם לאהבה להצלחה. מתאים לבחירת בן זוג, אהוב או אהובה, למצוא חן ולבחור בית או עסק נכון .
כל בקשה שמבקשים להגשים בפאן האישי או עבור אחר ניתן לבקש בכוונה תחילה ובמיקוד מחשבה תוך פיזור המסקוטה אדומה .יש לכתוב על פתק ולפזר מהאבקה ולהשאיר 3 לילות
החומר ידוע כמגשים משאלות בכל מובן המילה פשוט אהבה!
זהו חומר מדהים חובה בכל בית או עסק
סקטה מסקוטה אדומה  הינו סממן אותנטי צמחי,מקורי ממרוקו
מעט מהאדום אדום הזה מספיק לשימושים רבים.

**התמונה להמחשה בלבד!
אז תגידו שלא ידעתם! הזמינו עכשיו מסקוטה זהב.049952122
Mrphbosem.com