קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
מיצוי לבונה -בוסווליה
מחיר רגיל-
285 ₪
מחיר מיוחד-
245 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
#דלקת_מפרקים שגרונית הנה מחלה שכיחה, הפוגעת בכ-1% מן האוכלוסייה, בנשים בשכיחות גבוהה עד פי 3 מאשר בגברים. שיא הופעת המחלה הוא סביב גיל 40, אם כי היא יכולה להופיע בכל גיל - החל מילדים צעירים ועד מבוגרים מאד.
תסמינים
דלקת מפרקים שגרונית מתאפיינת בתהליך דלקתי רב מפרקי , לרוב סימטרי, בעיקר במפרקים הקטנים של כפות הידיים והרגליים. במקביל, רוב החולים מפתחים דלקת גם במפרקים אחרים: כתפיים, מרפקים, פרקי ירכיים, ברכיים וקרסוליים.
הדלקת מתאפיינת בכאב המלווה בחום מקומי, נפיחות ואודם. הכאב נוטה להופיע במנוחה, מגיע לשיאו באמצע הלילה ולקראת הבוקר, עם נוקשות בוקר משמעותית וטיפוסית. מבלי טיפול בתהליך הדלקתי, עלולים להיגרם שינויים בלתי הפיכים במפרקים, עם התפתחות עיוותים ומגבלות בטווח תנועת המפרקים. קיימים ביטויים נוספים למחלה, עם מעורבות חוץ מפרקית כגון עיניים, ראות, ועוד.
אם גם אתם סובלים מכאבי פרקים כדאי לכם לנסות את 

#לבונה מיצוי יבש צמחי של שרף עץ הלבונה נקראת גם #בוסווליה         
   #Olibanum
 אבקת מיצוי #אקסטרקט_יבש שהוא מיצוי איכותי כאבקה מצמח מרפא הלבונה העוצמתי .מופק משרף משובח וטרי של עץ הלבונה - הבוסווליה.אבקת הבוסווליה של מרפא הבושם - קיבוץ כברי
100% טהור היא מיצוי בעלת חומרים פעילים ואפקטיבים היא יעילה ומרוכזת פי 10 מהאבקה השרף עצמו שהם גרגרי הלבונה מיצוי יבש אקסטרק לבונה מעולה לחיטוי וניקוי רעלים היא  אנטי דלקתית דלקות בכלל ודלקות פרקים ועצמות בפרט, פורמולה מנצחת לבונה + בעלת  יכולת לטפל די ביעילות #בדלקת_פרקים 
#דלקת_מפרקים.מיצוי לבונה - הבוסווליה יעיל במיוחד למחלות מעיים כגון #קרוהן, #קוליטיס, #עיכול , בעיות #מעיים, #כאבי_בירכיים, בעיות #גב, #שלד #שרירים,שיפור התנועה, מחזקת ריאות ודרכי נשימה לחולי אסטמה, מטפלת בסכרת כללי, מחקרים מורים על יעלותה בטיפול במחלות ממהירות #סרטן_המח, בעיות #שלד, משפרת #שיקום רקמות פגועות, זרימת דם, כלי דם מה שהמחקר אומר 
מרכיבים פעילים
תרכובות איזופרנואידיות:
טריטרפנים: boswellic acids
מונוטרפנים : Pinene, Dipentene, Phellandrene ונוספים.
ססקוויטרפנים: copaene
דיטרפנים: incensole, serratol ונוספים.
שרפים ואולאורזינים: (60-70%): olibanoresene
תרכובות פוליסכרידיות: (גומי- 27-35%): Bassorin e הצמח מכיל שמן נדיף,(3-8%), הכולל מגוון תרכובות פיטוכימיות.
מחקרים מראים שבוסווליה עשויה להפחית דלקת ועשויה להיות שימושית בטיפול במצבים הבאים:
* אוסטיאוארתריטיס (OA)
* דלקת מפרקים שגרונית (RA)
* אַסְתְמָה
* מחלת מעי דלקתית (IBD)
*מיצוי לבונה הינו חומר פעיל אקטיבי  היא אנטי דלקתית יעילה, היא יכולה להיות משכך כאבים יעיל ועשוי למנוע אובדן סחוס. כמה מחקרים מצאו שזה אפילו עשוי להיות שימושי בטיפול בסוגי סרטן מסוימים , כגון לוקמיה וסרטן השד .
‏#Boswellia עשויה לקיים אינטראקציה עם תרופות אנטי דלקתיות ולהפחית את ההשפעות שלהן. שוחח עם הרופא שלך לפני השימוש במוצרי Boswellia, במיוחד אם אתה נוטל תרופות אחרות לטיפול בדלקת*לתשומת ליבכם מתוך בחירה בבריאות הטבעית, אנו לא מוסיפים לפורמולות אלו חומרים טכנולוגיים או חומרים שהם לא טבעיים בכדי למנוע את התגבשות שרף העץ הטבעי, לפיכך ייתכנו שינויים במרקם הצמח, תתכן התגבשות והדבר תקין לחלוטין, במקרה כזה, ניתן לפורר את החומר עם ניעור הקופסה.
מיצוי לבונה מגיע אבקה 212 מ״ל או 330 מ״ל ארוז צנצנת מספיקה ל6-12 חודש במינון מבוקר מוצאם אישית
ליעוץ :0505211607
Shimon Shemla-Herbalist
להזמנות :049952122
מרפא הבושם בע"מ.
לאתר:
mrphbosem.com
מחקרים:

      
Refrences
1. Phytomedicine. 2003 Jan;10(1):3-7.
2. Z Gastroenterol. 2001 Jan;39(1):11-7.
3. Planta Med. 2001 Jul;67(5):391-5.
4. Eur J Med Res. 1998 Nov 17;3(11):511-4.