קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
מזון מלכות
מחיר רגיל-
345 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
..יהיו מזונותיך תרופותיך
דבש מזון מלכות:מכיל דבש,פרופוליס,פולן,10% מזון מלכות.
כך למעשה מאמין כל נטורופת. הפעם נפגוש במרכיב תזונה כל כך ייחודי שיכול לחולל מהפך בבריאות האדם, בגודלו, באורך חייו ובפוריותו.
מזון מלכות,בין המעלות הרבות של מזון המלכות: מגביר תאבון וחיוניות, מעלה את האנרגיה, מזרז ריפוי, מחזק מערכת חיסון, שיפור הפוריות והתפקוד המיני.

מקל על: סימני מנופאוזה, אימפוטנציה, דלקות/ עייפות כרונית, קמטים ובעיות עור, מקל במצבים של מחלות ויראליות ובקטריאליות, חוסר איזון הורמונאלי ועוד.

בנוסף עוזר לטיפול במחלות עורקים, לחץ דם גבוה, חיזוק מערכת שלד ועצבים, פיגור בגדילה או צמיחה איטית, דלקת דרכי השתן, אנמיה, מחלות כבד, סרטן, דלקות מפרקים קשות, חיזוק הזיכרון, דיכאון, אסטמה, עיניים עייפות וחלשות, מחסורים תזונתיים, עייפות נפשית, כיבים, אקזמה ואמפטיגו.

בבדיקה נמצא כי מזון המלכות עשיר בחומצות אמינו כולל 8 החיוניות, ויטמינים, מינרלים RNA/DNA, 
 עשיר מאוד בחלבון, חומצות שומן חיוניות, סוכרים סטרולים וזרחן. הוא במיוחד עשיר באצטיל כולין, שחשיבותו בהעברה של מסרים עצביים בין התאים. הספקה מעטה של אצטיל כולין חושפת את האדם לסיכון מחלת האלצהיימר. במחקרים על חולי אלצהיימר נמצא כי הוספה של מזון מלכות לאותם חולים הקטינה משמעותית את סימני האלצהיימר כולל הרעד הבלתי נשלט.

מזון מלכות מכיל גמא גלובלין שתפקידו חיזוק מערכת החיסון ולחימה בזיהומים - אנטיביוטיקה טבעית. 
מזון מלכות הוא מקור תזונה עשיר ועדין למערכת. הוא מכיל ויטמין A שמסיע בריפוי פצעים, 
קומפלקס ויטמיני BB, ביוטין, חומצה פולית, אינוזיטול, חומצה פנטוטנת שמזוהה עם הפחתה של מתח והקלה על מערכת העצבים. הוא מכיל מינרלים וברזל, גופרית וויטמין C ,D ו- E.

ההורמון הטבעי

מחקר שבוצע בניו יורק מצביע כי מזון המלכות מכיל קומפלקס מרכיבים שמגרים את הבלוטות ומאזנות את מערכת הרוויה של גברים ונשים - הוא משמש כהורמון טבעי.

יתרונות לשיפור מראה העור/ אנטי אייג'ינג.
כוורת פעילה מייצרת בתקופה של 5-6 חודשים כ- 5000 גרם של מזון מלכות. כאשר מזון המלכות נאסף, הכוורן חייב בהכנת התנאים המתאימים לקירור מידי. לעיתים מזון מלכות נשמר בשעוות דבורים או בדרך הנפוצה והזמינה בדבש דבורים, שהינה דרך טובה לשימור החומר. 

הערה:

מומלץ להימנע משימוש במזון מלכות לכל אותם האנשים שרגישים למוצרי כוורת ודבורים וכן חולי אסטמה, אנשים רגישים בקיבתם כמו חולי קוליטיס.