קניוה מאובטחת
טיפול טבעי בנשירת שיער תאיר
אני רוצה לספר לכם  קצת מהמחשבות שלי בשבועיים האחרונים, לבחירתך אם להשתמש בזה או לא...
הגעתי אליך מתוך מצוקה, אבל אני אודה מראש כי לא בחנתי ולו מוצר מדף אחד, מהסיבה הפשוטה שאני פשוט לא מאמינה גדולה בהבטחות גדולות. אני אודה גם כי אין לי נטייה יוצאת דופן בלפרגן למוכרים וחברות באופן יוצא מן הרגיל, בד"כ רוב המוכרים והמוצרים או מאכזבים או מאידך פשוט לא מאוד מעניינים.
אבל באמת שאני חייבת חייבת להודות שההצלחה כולה שלי עם מרפא הבושם!

חבל שאין לי תמונה עדכנית לאיך שהשיער שלי נראה היום, אפשר לראות אפילו בתמונת הפרופיל שלי שצולמה ביוני השנה שהשיער נראה דק, יבש ודליל. ואם הייתי מצלמת תמונה היום, השיער נראה כאילו שמתי לו מיליון תוספות מהסוג המובחר , אז אפשר להיות סקפטיים ולהגיד זה הורמונים, ויטמינים, שינוי בתזונה, שינה טובה, צירוף מקרים או יד אלוהים אבל אני באופן אמיתי לחלוטין מאמינה במוצרים שאתה באופן אישי המלצת לי עליהם.
אני נהנית מהם, מהאיכות, מהטבעיות ומהידידות והנעימות שלך. לא הרגשתי מעולם שאתה מנסה לשכנע אותי לקנות או לנסות או להאמין- אתה פשוט הצגת את עצמך ואת מרכולתך וזה היה מספיק
אני משתמשת במוצרים של מרפא הבושם כבר שנה, מרוצה ביותר וכמובן ממליצה בחום לכל החברים והחברות.
אגב, המוצר האחרון ששלחת לי לנסות שהוא הפילינג ענבים משגע!! אני לא מעריצה גדולה של פילינג אבל רק מלראות את הטבעיות של החומר לעומת מוצרי המדף שניתן למצוא בכל הרשתות (וכמובן שגם קניתי עשרות פעמים) זה פשוט מרפא לעיניים.
אז בבקשה ממך, המשך לרקוח מוצרים טובים, בריאים, טבעיים ויעילים ואני אמשיך לקנות ממך ולהיות מרוצה כל הדרך אל הספר!