קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
המלצה איווט סוסיאל
שמעון היקר וכל צוות מרפא הבושם שלום , 
לפני כשבוע, הגעתי אליכם בעקבות שמן שיצרת לטיפול בבלוטת תריס ממארת, כעבור עשרה ימים הטיפול בשמן הוכח בבדיקות והראה שיפור ניכר במצבי, יציבות ולא תנודות קיצוניות במצב הבריאותי. 
דבר נוסף ברצוני לספר לכם, מי שמכיר אותי יודע שאיווט לא הולכת לישון עד שהשמש זורחת, כך זה כבר למעלה מעשר שנים, כמובן שאורח חיים זה לא קל ומשפיע על חיי היום יום ובכלל, לאחר היכרותי אתכם התחלתי ליטול משמן שינה והפלא ופלא שמעון , אנוכי נרדמת בלילה וישנה טוב וחולמת בנעימים, כמובן שזו רק ההתחלה חלפו רק מספר ימים אך ההתחלה הזו גורמת לי לחוות משהו שלא חוויתי שנים, שינה! שינה רגועה ללא סיוטים, שינה נורמלית, עייפות כיפית לפני שהולכים לישון.
כל שמן ושמן שקיבלתי עוזר לי פלאים, מרגישים את התהליך כל יום ויום , מרגישה את השינוי בהכול.
תודה שהוצאת אותי מהסיוט שהייתי בו, מצב של חוסר איזון פיזי מחשבתי והרגשתי, סוג של טרוף, למצב של איזון שאני מתבוננת בו בפליאה בכל רגע ורגע , כל יום עוד צעד של שיפור, חזרה לשפיות ולחיים באהבה. תודה גדולה לה לה 
איך אני אודה לכם , אני רוצה שכל העולם ישמע שיש פתרון טבעי ושמני כל כך ולא רעיל כמו שמוכרים לנו.
האמת שזה הידע הוא מעל הטבע , נפלאות המוח והטבע . 
ועוד דבר היו לי בעיות נשימה שנסתם לי האף כמו פקק, השמן חבצלת החוף עבד במשך יומיים שלושה כדי לפתוח לי את האף, עכשיו אני נושמת חופשי ופתוח מה שלא קרה הרבה שנים, בקיצור אין לי מושג איך חייתי. 
" מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך", שולחת לכם הרבה אהבה, 
שמעון וכולם שאו ברכות השם, אני אוהבת אתכם הרבה, תודה