קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
גרביולה
מחיר רגיל-
1100 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך

גרביולה

Soursop , Guanabana  Paw Pawis 


100cc תמצית אם תקנית עלים.1:1

הוא צמח רב עוצמה שהאינדיאנים הילידים של דרום אמריקה משתמשים בו כבר מאות שנים לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף.
גרביולה הוא עץ הצומח ביערות הגשם של אפריקה , דרום אמריקה, ובדרום מזרח אסיה והוא קרוב משפחה של פרי האנונה האקזוטי שאנו מכירים.
שמו המדעי הוא אנונה מוריקטה ובמדינות רבות, אנשים משתמשים בקליפת העץ , בעלים, בשורש, ובפירות של העץ כתרופה מסורתית כבר המון שנים.
המרכיב הפעיל בעץ הוא פיטו כימיקל שרק לאחרונה מחקר לעומק על ידי ארגונים החוקרים צמחי מרפא הצומחים ביערות הגשם. תוצאות המחקרים פורסמו על ידי הגופים המוסמכים לכך ומשם לתוכניות הטלוויזיה האמריקאית העוסקות בבריאות ורפואה אלטרנטיבית הדרך היתה קצרה, וההתרגשות החלה.
גרביולה (soursop) תוצאות מחקרים
במחקרים במעבדה , תמצית הגרביולה הוכיחה יכולת להרוג כמה סוגים של תאים סרטניים, תאים שהרפואה הקונבנציונאלית הגדירה כעמידים בפני תרופות כימותרפיות.
בנוסף הוכיחו המחקרים כי הגרביולה מחזק את המערכת החיסונית ומשפר משמעותית את מצבם של חולים במחלות אוטואימוניות, מחלות כשל חיסוני ומחלות כרוניות הקשורות לתפקוד תקין של תאי הגוף.
חייבים לציין שבשלב זה עדיין לא בוצעו מחקרים נרחבים בבני אדם, אז איננו יכול לקבוע חד משמעית שצמח הגרביולה אכן יכול לשמש כטיפול לסרטן או למחלות כמו קרוהן, טרשת נפוצה, זאבת או פיברומאלגיה… לפחות עולם הרפואה הקונבנציונאלית עדיין לא החליט כך.

ועדיין, עולם הרפואה האלטרנטיבית סוער והמוני אדם הסובלים ממחלת הסרטן מחליטים להשתמש בגרביולה כתוסף תזונה תומך לטיפולים הקונבניונאלים במחלת הסרטן.
עוד חשוב לציין כי שעל מנת ליהנות ממקסימום פוטנציאל הריפוי של הצמח יש לקחת אבקה של הצמח ממקורות איכותיים.
הגרביולה אינו מגיע לשווקים בארץ בצורתו הטבעית, למרות שהיא קרוב משפחה של האנונה שאנו כן יכולים למצוא אצל הירקן, אך ניתן לרכוש אותו באמצעות האינטרנט ולקבל את ההזמנה בדואר.
ניתן להזמין בליווי מטפל בצמחי מרפא תמצית אם תיקנית של גרביולה
אז אם חלילה אתם או מישהו שאתם מכירים סובל ממחלת כשל חיסוני, מחלות אוטואימוניות, או סרטן, ומעוניין לנסות את תמצית הגרביולה,כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל .

גרביולה תמצית אם תקנית עלים.
כמובן שכל האמור כאן אינו מהווה אבחון או התוויה רפואית ואינו מחליף טיפול רפואי או חוות דעת רפואית מוסמכת.
גרביולה להשיג במרפא הבושם