קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
ג'ל תויה
מחיר רגיל-
280 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
ג'ל תויה מערבית
-60 מ"ל
עץ החיים . Thuja -tree of life
אנטי-בקטריאלי, אנטי-ויראלי, אנטי-סרטני, אנטי-פטרייתי, מחטא (דרכי השתן), מכייח אקטיבי, ממריץמניע, ממריץ עצבי, ממריץ משפעל חיסון, נוגד גידולים ממאירים, נוגד זיהום, סופח.
ישנם וירוסים שגורמים לנו לשכב במיטה שבוע ימים כוירוס השפעת, ישנם וירוסים שפוגעים בכבד כמו נגיפי ההפטיטיס השונים וישנם וירוסים שגורמים ליבלות. היבלות הן כלל לא אסטטיות ובדרך כלל כל מי שנדבקו יבלות לגופו, מנסה להפטר מהם – ומהר…
ברפואה הקונוונציונאלית אין טיפול אמיתי לבעייה אלא רק טיפול סימטומטי. חומרים שונים יכולים להרוג את התאים שצמחו להם או בבית באמצעות מריחת תכשירים באופן יום יומי או צריבה בחנקן על ידי מומחה.
בין כך ובין כך, יכולה לצמוח לה יבלת חדשה באותו מקום או קצת ליד – כך על פי ה"מרק", ספר שהוציאה חברת התרופות הגדולה בעולם.הטיפול השלם ביבלות ויראליות חייב להיות משולב ולדאוג למיגור הוירוס ולא רק לחיסולה של היבלת.
הטיפול יתחלק ל – 2 חלקים:יבלות ויראליות - טויה - הם לא סתם עצי ברוש תמימים
טיפול חיצוני – טיפול בעזרת הצמח טויה THUJA. עלי הטויה מזכירים בצורתם את עלי הברוש, אך תכונותיו של צמח הטויה שונות במקצת. הטויה הוא צמח מסגל. הוא מצויין לכל מי שנמצא במצב חדש בחיים, פיזי או נפשי. הוא מעולה כהכנה לניתוח קשה או סתם לפני חיסון. הוא נלחם בטפילים במערכת העיכול ונכנס לפורמולות שונות נוספות, אך התפקיד החשוב ביותר של הטויה הוא במלחמתו ביבלות הויראליות. צריך לרסס מספר פעמים ביום על מקום היבלת טינקטורה נקייה של הטויה. טיפול מושלם ייתמך בטיפול פנימי.
התוויות
בנוסף יש למרוח את ג'ל הטויה יום יום על הנגע.
עיקריות: הרפס, זיהומים ודלקות בדרכי השתן (אקוטי), זיהומים ודלקות במערכת הנשימה התחתונה, מחלות ויראליות (טיפול), קונדילומות (HPV), קונדילומות (חיצוני).
משניות: ברונכיטיס (אקוטי), ברונכיטיס (כרוני), גידולים ממאירים, דלקת הערמונית,דלקת ריאות, זיהומים ודלקות במערכת הנשימה העליונה, זיהומים ודלקות במערכת הרבייה, כאבים ודלקות בגרון, מחלת הנשיקה (מונונוקליאוזיס), סרטן (תמיכה ומניעה),סרטן הערמונית, פטרת בעור, פטרת בעור (חיצוני), פטרת וגינלית, קנדידה רב-מערכתית.