קניוה מאובטחת
שרביטן מצוי הצעה מיוחדת
זמן לסיום ההטבה
: :
₪262.8
לחץ לקניה
ג'ל בטטה פראית- Wild Yam gel
מחיר רגיל-
870 ₪
מחיר מיוחד-
610 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
ג'ל בטטה פראית- Wild Yam gel
200cc

ג'ל בטטה פראית - Wild Yam gel

לשיפור והגדלת חזה באופן טבעי טבעי-עשב האישה

למריחה חיצונית 100% טבעי.


Wild Yam-  בטטה פראית לשיפור והגדלת חזה באופן טבעי טבעי

Wild Yam Root-שורש בטטה פראי

לחובבי בריאות והרבליסטים ברחבי העולם צפוי מכיר את השימושים ויתרונות של Wild Yam  להיבטים שונים של בריאות. צמח זה נקרא מבחינה היסטורית בשם "העשב של אישה" לשימושים מסורתיים בסגל שלה לנשים, ובכלל זה עוזר להקל על צמיחת חזה טבעית, לשפר את תפקוד הרבייה הנשי, משמש כמעורר מיני, לקדם ייצור הורמונים, ולהקל על תסמונת קדם וסתית ותסמיני גיל המעבר.

בטטה פראי יכול להילקח בצורות שונות, כגון בתה וצורה של קפסולה. אתה יכול גם לשלב אותו בקרם שלך לעיסוי שד או כמרכיב נוסף של משחות נרתיק. הוא מאמין שזה משלים את החומרים המזינים של חילבה כל כך טוב שהיא יכולה לעודד את הגדלת חזה לאורך זמן.

הנה עובדות אחרות וטריוויה עלבטטה פראי:

  • בטטה פראית המכונה "שורש קוליק" בין צמחי מרפא עממיים - הוא ייחשב יעיל בטיפול בכאבי בטן, כמו כאבי בטן bilious, כאבי בטן עם התכווצויות עוויתיות, ונושאים רבים אחרים הקשורים.
  • זה מקדם הקלה של דלקת מפרקים שגרונית, במיוחד בשלב האקוטי, שבו יש דלקת אינטנסיבית.זה עשוי לעזור לנרמל ייצור קליפת יותרת הכליה, אנטי סטרס והורמונים אנטי דלקתיים שעלולים לא רק להילחם בדלקת, אלא גם לייצב את היושרה של המפרקים שלך ומבנה גוף כללי.
  • זה היה אמור להיות מקודם כתוסף אנטי פוריות, עד שגילה שזה באמת יכול לעשות את ההפך ולהגדיל את הפריון. זה כבר לא הוסיף לגלולות למניעת הריון, אך במקום זאת הוא משמש להסדרת מחזור חודשי כדי להפוך אותם יותר קבועים וצפוי מראש - גורמים המסייעים להגדיל את הסיכוי להרות תינוק.
  • בטטה פראית יכול לעזור לעיכול בקלות באמצעות הרחבת כלי ומגרים זרימת מרה.
  • הוא האמין לתרום לרמות כולסטרול ולחץ דם אופטימליות.
  • מחקרים מראה כי בטטה פראי מכיל מבשרי הורמון צמחיים המסייעים לפרוגסטרון תוצרת והאיזון ואסטרוגן. הדבר בא לידי הביטוי כדי לעזור במניעה ובפתרון ציסטות שד, ומתן תמיכה תזונתית לשרירנים וסרטן השד.
  • בטטה פראי מכיל diosgenin, כימי sapogenin ששומר על דמיון עם פרוגסטרון, כולסטרול, וDHEA, מבשר טסטוסטרון. Diosgenin מספק כמחצית מחומר הגלם הדרוש ליצירת פרוגסטרון, קורטיזון, והורמוני סטרואידים אחרים. Diosgenin, מדי, משמש בגלולות למניעת ייצור, אלא רק כאשר הוא שמקורו מן הים פראי מקסיקני.
  • יתרונות ים פראיים אחרים כוללים אלה לעלייה במשקל, אגירת נוזלים, דיכאון, סרטן רירית הרחם, וביצועים של בלוטת התריס עניים.

רפואת הצמחים המודרנית נחשבת הבטטה לצמח עדין, המתאים לשימוש לטווח ארוך ובינוני, והוא מותווה לטיפול בטווח רחב ביותר של בעיות. פעילותו מקבילה במידה רבה לזו של צמח אחר שמקורו במסורת האינדיאנית, הקוהוש השחור, אך לבטטה מיוחסת עוצמת פעילות מתונה יותר.


חלקי הצמח בשימוש רפואי
שורש

מרכיבים פעילים
תרכובות איזופרנואידיות:
ספונינים טריטרפנואידיים: Dioscorin, dioscin, gracillin, diosgenin.
אלקלואידים.
מינרלים: סידן, אשלגן, זרחן, מגנזיום.

פעילות רפואית
מאזן מזין מערכת הורמונלית (נשים)מייזעממריץ מרהמקדםמסדיר מחזור חודשי,מרגיעמשלשל עדיןנוגד דלקתנוגד עוויתנוגד עווית רחםתומך בלידה.


יש מגוון רחב של תועלות שמפיקות באופן מסורתי משימוש בים פראי, מלתפקד כנגד כאבי בטן ואנטי דלקתי לסיוע לעידוד צמיחת חזה טבעית. אבל לפני השימוש בו, זה מאוד חשוב להתייעץ עם הרופא שלך, במיוחד אם יש לך מצב בריאותי קיים או מיוחד, או נמצא תחת טיפול תרופתי

בטטה פראית להשיג במרפא הבושם:שמן בטטה פראית,תמצית בטטה,קרם ג'ל ומשחה בטטה פראית