קניוה מאובטחת
ג'ימנמה
מחיר רגיל-
180 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
צמח הג‘ימנמה מאזן את רמות הסוכר בדם בצורה מהירה ובכך משבית את ”הדחף" למתוק ועוזר לגוף לא לרצות לצרוך את הסוכר המזיק. בכך מורידים את הצורך והתשוקה לאכול מתוק ומעודדים את חילוף חומרים ותורמים לשריפת שומנים.
מחקרים קבעו שהצמח יעיל להפחתת תיאבון
מחקרים מצאו שהצמח תורם להפחתת תיאבון ע"י הפגת תחושת הטעם המתוק בפה. נמצא שלאחר לעיסת עלי הצמח, או טפטוף של טיפה אחת מתמצית הצמח על הלשון, הוא גורם למאכלים מתוקים כמו סוכר ושוקולד לאבד את מתיקותם ומקנה להם טעם של חול.צמח ה- ג’ימנמה גדל בדרומה ובמרכזה של הודו. שם משתמשים בצמח במטרה לטפל בחולי סוכרת מסוג 2, זאת משום שצריכה שלו מסייעת לאזן את רמות הסוכר בדם באופן יעיל.רמות סוכר גבוהות בדם שלנו, עלולות לגרום לנזקים, זאת כתוצאה משקיעתו של הסוכר בכלי הדם מה שעלול להוביל להיצרות ואף לחסימתם. בימים אלה צמח ג’ימנמה עובר מחקרים רבים ברחבי העולם ואף נחשב לבין הצמחים המשמעותיים והחשובים ביותר לטיפול ומניעה של מחלת הסוכרת. הוא מסייע להפחית את רמות הטריגליצרידים בדם ואף משפר את הרגישות של התאים לאינסולין.צריכה של הפורמולה המכילה ריכוזים גבוהים של צמח ה- ג’ימנמה מסייעת לעלות את רמות האינסולין בגוף ובכך לווסת את רמות הסוכר בדם ולמנוע עלייה חדה שלה. ג’ימנמה - יתרונות:ג’ימנמה - מסייע לאיזון רמות הסוכר בדם ולכן יעיל ביותר לסוכרת
השפעת צמח הג'ימנמה על תהליכי ירידה במשקל
במחקר שנתפרסם במאי 2008 נבחנה אפשרות של טיפול בהשמנת יתר תוך כדי שימוש במיצוי שהופק מצמח הג'ימנמה Gymnema sylvestre – כחלק מתהליך של ירידה במשקל. המחקר כלל שתי קבוצות - האחת שנטלה את צמח, ואילו השנייה (קבוצת הביקורת) נטלה טיפול דמה (פלסבו) כאשר שתי הקבוצות נשקלו ונבדקו בתום תקופת הניסוי שתי ההבדלים היו משמעותיים בין הקבוצה אשר נטלה את הצמח לבין קבוצת הביקורת.
• מסייע לאזן את רמות הכולסטרול והשומנים בדם.
• מסייע להפחית את החשק למתוק.
• תומך במערכת חילוף החומרים שלנו.
• מסייע למנוע סיבוכים רפואיים כתוצאה מרמות גבוהות של סוכר בדם.
• מסייע להגביר סבילות לסוכר.
אין ספק כי רמות גבוהות של סוכר בדם היא אחת הבעיות המרכזיות אצל חולי סוכרת. מה שלמעשה קורה לגוף הוא היותו מפתח תנגודת לאינסולין המופרש כתגובה לשינויים ברמות הסוכר בדם. מחקרים רבים נעשו על צמח הג’ימנמה, מדובר בצמח הודי ייחודי המסייע להעלות את רמות הייצור של תאים המפרישים אינסולין המשפיע על איזון רמות הסוכר בדם שלנו.