קניוה מאובטחת
אנטיביוטיקה טבעית לחיזוק המערכת החיסונית
מחיר רגיל-
610 ₪
מחיר מיוחד-
410 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
קומפלקס אנטיביוטיקה טבעית 

מכיל תמציות 100% טהורות : אכיניציאה, אתרוג, מור ולבונה, שוש, אורגנו פראי , סמבוק שחור 
המחיר לכמות של 100 מ"ל 
ניתן לרכוש בכמות של 30 מ"ל במחיר של 280 ש"ח 

שפעת היא מחלה הנגרמת על ידי נגיף ממשפחת ה-Orthomyxoviridae.

מקור השם הוא באמונה עתיקה שלפיה חוסר העדפה אסטרולוגי הוא שמשפיע על בריאות הגוף והוא מקור המחלה. מכאן מקור שמה בלעז: Influenza מלשון Influence (אשר מתרגם לעברית כ"השפעה"). מקור אחר של השם הוא הרפואה הערבית, בה נקראת המחלה "אמף אל ענזה" - בעברית "אף העז", בשל הדמיון בין מראה הנוזלים באפו של החולה לנוזלים באף העז.

מדי שנה חולים במחלה 10-20 אחוזים מהאוכלוסייה הכללית, כאחד מכל 10 מבוגרים ואחד מכל שלושה ילדים. עקב חולשת מערכת החיסון עלולה השפעת להיות קטלנית לחלשים, לקשישים ולחולים כרוניים. 20 אחוזים מהחולים במחלה מפתחים בעקבותיה סיבוכים. בין הנפוצים שבהם: ברונכיטיס, דלקת ריאות וסינוסיטיס. מדי שנה מתים בארצות הברית לבדה כמאה אלף בני אדם מסיבוכים של מחלת השפעת. בישראל, על פי נתוני משרד הבריאות, בחורף של שנת 2005 מתו כשלושת אלפים בני אדם (מספר גבוה מאוד לכל הדעות).

מגפות עולמיות של שפעת פורצות מדי 10-15 שנים. בהתפרצויות קטנות יותר בשנת 1957 ובשנת 1968 מתו למעלה ממיליון איש. מגפת השפעת הקטלנית ביותר בעת החדשה הייתה ב-1918, במחלה המכונה "השפעת הספרדית" מתו למעלה מ-40 מיליון איש ברחבי העולם. למרות שמה של המגפה, מקורה זו לא היה בספרד. המגפה נקראה כך משום שספרד הייתה נייטרלית במלחמת העולם הראשונה, ובניגוד למדינות הלוחמות בספרד לא חלו חוקי הצנזורה על פרסום עובדת התפרצות מחלות ומגיפות. לכן הייתה ספרד הראשונה שפירסמה את קיומה של מגפת שפעת קטלנית