קניוה מאובטחת
אבקת זרעי ענבים
מחיר רגיל-
150 ₪
מחיר מיוחד-
110 ₪
כמות:
הוסף לסל והמשך
אבקת זרעי ענבים
מכיל 250 גרם זרעי ענבים גרוס דק , מתאים לכל סוגי העור.
לכל סוגי הפילינג לפנים ולגוף!
למטפלים למכונים ולספא מבצע מיוחד לקוסמטיקאיות.
תינתן הנחה למזמינים לפי קילו.

הודעה חשובה לאוהבי היין,על זרעי ענבים וסגולות צמח המרפא הגפן

צמח מרפא הגפן,זרעי ענבים והגפן 
קאטכין Catechin-צמח מרפא הגפן 
תושבי אגן הים התיכון ידועים מאז ימי קדם בעמידותם בפני מחלות לב. עמידות זו נובעת מאכילת מזון בריא. ראש וראשון למאכלים אלה הוא כמובן שמן הזית. אבל בצד הצפוני של אגן הים התיכון נכנס לתמונה גם היין. בחודש אוגוסט, נמצאים רוב זני הענבים שהם פירות הגפן عنب (Vitis vinifera) בשיא הבשלתם. 
עדויות ארכיאולוגיות מצביעות על שימוש בענבים מאז ראשית התרבות. לגבי אלה שאינם שותים יין, אין צורך לוותר על סגולותיו הרפואיות הרבות כפי שיובא להלן: עיקר פעילותו הרפואית כמונע מחלות לב וכמונע חימצון נובעת מנוכחותם של פוליפנולים (Polyphenols) דוגמת חומר החודש שלנו: קאטכין, כפי שמדווחת קבוצת חוקרים מצרפת בראשותו של J. Vercauteren מאוניברסיטת בורדו, צרפת. לכן, אכילת ענבים טריים, שתיית מיץ ענבים טרי ואפילו אכילת עלי-גפן (دوالي) טובות גם הן לספק לגוף חומר חיוני זה. חשוב כאן להדגיש: הענבים, בכל צורת שימוש, אינם יכולים להתחרות בתכולת הקאטכין של תה-ירוק. אבל השימוש בתה-ירוק להכנת משקה נדירה מאוד באיזור שלנו. תהליך ייבוש התה כמו גם הכנת התה ע"י עירבוב עם מים חמים/רותחים, פוגעת בתכולת קאטכין במשקה (עד 44% ירידה), כפי שנמצא ע"י J. Losso ואחרים מאוניברסיטת לואיזיאנה, ארה"ב. 
קאטכין הוא, כאמור, פוליפנול. במאמר שעסק בקשר מבנה-פעילות (Structure-Activity), מדווח ע"י J. Beck ואחרים כי חומרים כמו קאטכין מקטינים את הסיכוי לחלות בסוגים שונים של סרטן: שד, לבלב, מעי-גס, ושט וריאות; וזאת בגלל יכולתן של תרכובות אלה להגיב עם רדיקלים חופשיים, ובזאת הם פועלים כמונעי-חימצון מהסוג החזק ביותר. כמו כן נמצא כי יש קשר ישר בין יכולת זו לבין מספר קבוצות ההידרוכסיל (OH) במולקולה. 
קבוצת חוקרים בראשותו של K. Yaegaki מאוניברסיטת קולומביה-הבריטית, קנדה; מדווחת שקאטכין מדכא את הפעילות הסרטנית של מימן-גופרי (Hydrogen Sulfide H2S), הגז הידוע בשל ריחו הדוחה. גם M. Weyant ואחרים (Cancer Res. 2001 Jan 1;61(1):118-25) מחזקים את הממצאים הנ"ל אודות יכולתו של קאטכין כמונע סרטן. כמונע-חימצון, קאטכין מעכב תהליכי הזדקנות, מקטין את הפעילות ההרסנית של כולסטרול, מקטין את הסיכוי לחלות בסוכרת, מתחבר ליונים של מתכות כבדות שעלולות להיות רעילות, קולט קרינה על-סגולה (Ultra Violet) שהיא קרינה מזיקה והופך אותה לקרינה בלתי-מזיקה. נוסף לכך, קאטכין יכול גם לקלוט ריחות לא נעמים וכן חיידקים ווירוסים ולשתק את פעילותם. בהסתמך על תכונה אחרונה זו, מפתחת חברת Panasonic מסננים (פילטרים) המכילים קאטכין ואשר מיועדים לקלוט חיידקים ווירוסים וריחות רעים העלולים לחדור למזגנים. 

קאטכין Catechin (2R-trans)-2-(3,4-Dihydroxyphenyl)-3,4-dihydro-2H-1-benzopyran-3,5,7-triol 
נוסחא מולקולרית: C15H14O6 M= 290.3 gr/mol CAS #: 154-23-4 
MP: 177 ºC BP: 240 ºC אבקה לבנה, מסיס מעט מאוד במים, נמס היטב 
ב- DMSO (Dimethylsulfoxide CH3SOCH3). 
להזמנת זרעי ענבים,שמן זרעי ענבים,אבקת זרעי ענבים 
מרפא הבושם מח' הזמנות-04-9952122